Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Zawodnicy z Winnipeg stawiają czoła lodowatym warunkom podczas wyjątkowej imprezy Forks Duathlon – Winnipeg

/
/
/
19 Views

Zawodnicy z Winnipeg mierzyli się w sobotę z lodowatymi i błotnistymi warunkami podczas wyjątkowej imprezy duathlonowej w Forks.

Dyrektor wyścigu Jen Shapka powiedziała, że ​​coroczny turniej 1JustCity Pokonaj zimno Zawodnicy świętują sezon, nawet jeśli wysokie temperatury oznaczają, że nie są to wyścigi, do których są przyzwyczajeni.

„Winnipeggery to bardzo odporni ludzie i uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu. A Winnipeg dobrze znosi zimę. I nawet jeśli nie możemy wybrać się na szlaki, które wszyscy kochamy, widać, że są one bardzo dobrze uczęszczane”. – powiedział Szapka.

W pozostałych latach impreza ma charakter triatlonu, który obejmuje bieganie, jazdę na rowerze i łyżwiarstwo po rzece. Jednak wyjątkowo ciepła pogoda zmusiła organizatorów do przebudowy trasy duathlonu na dwie sekcje biegowe oddzielone sekcją rowerową.


Kliknij, aby obejrzeć film: „Problemy ze skuterami śnieżnymi podczas łagodnej zimy”


Problemy ze skuterem śnieżnym podczas łagodnych zim


„To tak naprawdę tradycyjny triathlon z naprawdę interesującym zimowym akcentem. Bardzo Winnipeg. powiedziała Katie Malkoske, zawodniczka.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Wydarzenie jest zatwierdzone przez Triathlon Manitoba, ale wiele osób lubi w nim uczestniczyć dla odrobiny zabawy.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

„Bycie aktywnym, szczególnie zimą, to coś. Zawsze staram się robić różne rzeczy, żeby uniknąć siedzenia w domu” – powiedziała uczestniczka Pamela Vega.

Shapka mówi, że dla wielu zawodników jest to wstęp do zawodów multisportowych, a następnie przechodzą do nowych triathlonów.

Jednak bieg to coś więcej niż tylko zwykła zabawa w środku zimy, to także okazja dla biegaczy, aby przekazać pieniądze na rzecz Just a Warm Sleep, czyli tymczasowego schroniska, w którym obecnie przebywa 30 osób.

Do piątkowego wieczoru uczestnicy zebrali na rzecz schroniska 16 000 dolarów, oprócz opłat rejestracyjnych i sponsoringu. „Nasza dzisiejsza praca pomaga wielu ludziom zachować bezpieczeństwo w nocy. Zawsze jest więcej potrzeb, a kolejka jest zawsze dłuższa, niż są w stanie pomieścić”. – powiedział Szapka.

— Z plikami Catherine Dornian z Global.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :