Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Zacięty powrót w trzeciej kwarcie w Oshawie przedłuża passę London Knights do 23 meczów – Londyn

/
/
/
20 Views

Eastonowi Cowanowi pozostało niecałe 25 sekund do zakończenia swojej passy obejmującej 20 meczów.

Wtedy Sam Dickinson skierował krążek na środek lodu i posłał Cowana do ucieczki.

Kandydat Maple Leafs wykorzystał bekhend i strzelił gola na 20,7 sekundy przed końcem, co zapewniło London Knights zwycięstwo 4:3 po dogrywce nad Generals w Oshawie 11 lutego.

Rycerze przegrywali w tym meczu 3:0 na niecałe 12 minut przed końcem trzeciej tercji.

Dwa gole Kaspera Halttunena, solowy strzał Jakoba Juliena i trzy obronne rzuty karne w trzeciej kwarcie Michaela Simpsona umożliwiły londyńczykom niedzielny występ w Super Bowl, który przedłużył swoją passę punktów do 23 meczów.

Od 10 grudnia mają bilans 21-0-0-2.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Pierwsza połowa Oshawy była pełna okazji do gry w przewadze.

Generals mieli przewagę 0 na 5, chociaż dwa rzuty karne dla Londynu zostały przeniesione na drugą kwartę.

Co dziwne, jedyny gol w pierwszej kwarcie padł po wyrównanej sile, gdyż kilka sekund po świetnej okazji Ruslana Gazizova bramkarz Oshawy Jacob Oster, obrońca Generals Luca Marelli i napastnik Calum Ritchie połączyli siły, by znaleźć Becketta Senneke, który wkradł się do obrony Rycerzy . Senneke strzelił gola po ucieczce, a Oshawa prowadziła 1:0 w 20. minucie.

Generałowie wykorzystali rzuty karne przeniesione na drugą tercję i powiększyli prowadzenie do 3:0.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Londyńczyk Dylan Rubruck strzelił gola w grze 5 na 3, po czym Calum Ritchie podał Senneke’owi podanie od tyłu i zdobył swojego drugiego gola dnia.

W dalszej części tego okresu Rycerze trzy razy z rzędu utrzymywali się na szachownicy, wykorzystując przewagę mężczyzn.

W pierwszej 8:26 trzeciej tercji Generałowie wykonali bardzo dobrą robotę, utrzymując Rycerzy z dala od siatki Oshawy, ale Halttunen odwrócił sytuację, gdy strzelił i rozbił się o bandy, wyprowadził krążek do przodu i uderzył laserem -jak strzał w nadgarstek. w górny róg bramki Generals i było 3:1 na korzyść Oshawy.

Niecałe trzy minuty później Halttunen dostrzegł Juliena z przodu i znalazł sposób, aby z napastnikiem wbić krążek do siatki i na 8:51 do końca meczu Londyn znalazł się w bramce.

Ostatecznie szczęście Knights dało Oshawie dwie świetne okazje na objęcie prowadzenia 4:2, ale Michael Simpson wykonał dwie znakomite interwencje, dzięki którym Londyn miał szansę zdobyć decydującego gola.

Halttunen dostał to o 14:36 ​​w trzeciej kwarcie dzięki przekazowi Caleba Lawrence’a.

W dogrywce Rycerze rozpoczęli grę w przewadze, ale Generałowie ją stoczyli.

Mecz zmierzał do serii rzutów karnych, kiedy Sam Dickinson przeniósł krążek ze swojej strefy na środkowy lód, gdzie Cowan dotarł do niego i zdobył bramkę.

Dobra passa Cowana w 21 meczach jest równa passie Mitcha Marnera w sezonie 2015–16.

W sezonie 2006–2007 Siergiej Kosticyn zdobył punkt w 25 meczach z rzędu.

OHL nie odnotował rekordu punktowego w latach poprzedzających lata 1997–98.

Londyn pokonał Oshawę 14:9 w trzeciej kwarcie, 14:9, a po dogrywce 5:1.

Rycerze pokonali Generałów 39-30.

Londyn zagrał w przewadze 0 na 5.

Oshawa miała wynik 0 na 6.

Perfekcja dla czterech byłych rycerzy

Zespół University of New Brunswick Reds z wykrzyknikiem wyraził swoją perfekcję, pokonując 10 lutego University of PEI 9:1 i kończąc sezon zasadniczy z bilansem 30:0. Byli rycerze Sean McGurn, Jason Willms, Kamarin Baber i Cody Morgan grają w UNB i w ogromnym stopniu przyczynili się do pierwszego sezonu 30-0 w historii U Sports.

Western Mustangs byli niepokonani w sezonie 2002–2003 w drodze do Pucharu Uniwersyteckiego, ale drużyny z OUA rozegrały tylko 28 meczów.

Następny

Rycerze zmierzą się z Soo Greyhounds w Budweiser Gardens 16 lutego o 19:00. Zespoły spotkały się dwukrotnie w Sault Ste. Obydwa mecze wygrała Marie and the Greyhounds. Pierwsza zakończyła się rzutami karnymi, a druga zakończyła się wynikiem 5:4.

To była ostatnia utrata zasad londyńskich. Stało się to 10 grudnia 2023 roku.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 6:30 na kanale 980 CFPL pod adresem: oraz w aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.