Windows Emoji İfadeleri Programı Winmoji 😉

Windows 10 önceki sürümlerden farklı olarak emoji içeren bir ekran klavyesi ile birlikte geldi. https://bubilgi.net/windowsta-emoji-ifadeleri-nasil-kullanilir/ adresindeki yazımda bu konuya değinmiştim. Adresini verdiğim yazıdan göreceğiniz üzere Windows 10 dokunmatik ekran klavyesiyle emoji ifadelerini kullanmanız mümkün. Ekran klavyesi yerine bir program kullanmak isteyen Windows 10 kullanıcıları bu yazıdaki programdan faydalanabilirler. Ayrıca herkes Windows 10 kullanmıyor Windows 7/8 gibi daha önceki windows sürümlerini kullananlar için bu yazıda değineceğim Winmoji programı biçilmiş kaftan.

Windows için ücretsiz emoji programı indir

winmoji emoji programı
winmoji emoji programı

Winmoji adlı ücretsiz programla hem Windows 10 hem de daha eski windows sürümlerinde emoji ifadelerini kolayca kullanabilirsiniz.Öncelikle https://github.com/ryanSN/winmoji/releases adresinden Winmoji güncel sürümünün exe dosyasını indirin. Eğer windows yayıncı uyarısı verecek olursa açılan pencereden Ek bilgi‘ye ve ardından Yine de çalıştır butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.

Program penceresinden kullanmak istediğiniz emoji simgesine tıklayın. Sonrasında panoya kopyalanmış olan ifadeyi eklemek istediğiniz yere Ctrl+V tuşlarıyla yapıştırın. Yapıştırdığınız emoji kullandığınız programa göre farklı şekillerde görüntülenebilir. Tarayıcınızda ve bir çok programda tam istediğiniz gibi görüntülenirken not defterinde biraz daha farklı görüntülenmesi mümkündür. Winmoji ile yazıma bir kaç emoji ifadesi eklemek istiyorum örnek olması açısından. 😉 🙂 🙃 📘 ✔ 🕓 işte gördüğünüz bu ifadeleri winmoji programı sayesinde yazıma ekledim. Bunun gibi bir çok emoji için ücretsiz ve açık kaynak kodlu programı kurmanız yeterli olacaktır.

winmoji arama
winmoji arama

Winmoji kullanmak istediğiniz emoji simgesini bulmanızı kolaylaştıran bir arama kutusuna sahiptir. Arama kutusunda aramalarınızı ingilizce dilinde yapmanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*