Telefondan Yağmur Sesi Dinleme Uygulaması

Güneşli havaları herkes sever ama yağmurun yeri de ayrıdır. Yağmur sesinin ve yağmur yağarken oluşan atmosferin, toprak kokusunun insanı rahatlatan bir yönü olduğu aşikar. Bu nedenle çok aşırı bir yağış yoksa yağmurda yürümenizi hiç olmazsa pencereden izlemenizi tavsiye ediyorum.

Yağmur sesini sevsek bile sürekli yağmur yağmasını istemeyiz. Hava günlük güneşlikken, yağmur sesi duymak istediğimizde teknoloji imdadımıza yetişiyor. Belki uykuya dalmak belki gün içinde biraz olsun rahatlamak için Relax Rain adlı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulama tam 45 farklı yağmur sesi içeriyor. Farklı bir ses dinlemek için sağa sola kaydırıp Play tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Play tuşunun solundaki şimşek ikonuna tıklayarak yağmur ile beraber gök gürültüsü seslerini dinleyebilir. Müzik ikonuna tıklayarak yağmur sesiyle rahatlatıcı müzikleri beraber dinleyebilirsiniz.

İsterseniz uygulamanın sağ üst kısmında yer alan saat ikonuna tıklayıp bir süre belirleyerek geri sayım başlatabilirsiniz. Belirlediğiniz süre boyunca uygulama çalışarak ses çalmaya devam eder. Süre bittiğinde otomatik olarak kapanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*