Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Strona internetowa poszukuje informacji na temat nierozwiązanych spraw morderstw i zaginięć osób w Kingston: „Ktoś coś wie” – Kingston

/
/
/
25 Views

Valerie Drew miała zaledwie 13 lat, kiedy w 1970 roku znaleziono ją martwą na ówczesnym zalesionym obszarze na północ od Kingston.

Prawie 54 lata później jej zabójca lub zabójcy wciąż nie zostali złapani.

Sprawa Drew jest jedną z kilku opisanych na nowej stronie internetowej policji w Kingston, zawierającej wskazówki dotyczące nierozwiązanych spraw morderstw i osób zaginionych.

„Rodzina, przyjaciele, obywatele i osoby odpowiedzialne za te przestępstwa powinny wiedzieć, że w tych sprawach zawsze prowadzi się aktywne dochodzenie” – podała policja w środowym komunikacie prasowym.

„Sprawy te są dodawane na stronie internetowej policji w Kingston, aby obywatele, którzy mogą być świadkami lub informatorami, mieli świadomość, jakie nierozwiązane sprawy istnieją w naszej jurysdykcji”.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

strona internetowa z nierozwiązanymi aktami spraw zawiera zdjęcia i opisy dziewięciu nierozwiązanych śledztw sięgających 1970 roku.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Sprawa Drew to najstarsze nierozwiązane morderstwo w Kingston, a policja twierdzi, że od czasu jej śmierci aktywnie bada się ją.

Według śledczych jest także najmłodszą nierozwiązaną ofiarą morderstwa w Kingston.

Drew był ostatnio widziany po południu w piątek 25 września 1970 r., gdy szedł z dwoma mężczyznami przez Markers Acres (obecnie obszar Compton Street) w kierunku autostrady 401.

Zaginięcie zgłoszono później tego samego wieczoru, kiedy policja dowiedziała się, że nie przebywa już w towarzystwie dwóch mężczyzn.

Jej ciało znaleziono dwa dni później podczas przeszukiwań naziemnych ówczesnego zalesionego obszaru na północ od Weller Avenue.

Policja ma nadzieję, że zwrócenie nowej uwagi na nierozwiązane sprawy, takie jak Drew, może w końcu pomóc śledczym i bliskim ofiary w zamknięciu sprawy.

„Powiedzenie, że «ktoś coś wie» jest prawdziwe, a śledczy zawsze szukają informacji na temat tych spraw, co pozostaje najwyższym priorytetem Wydziału ds. Poważnych Przestępstw” – stwierdzili śledczy w komunikacie prasowym.

Każdy, kto posiada informacje na temat którejkolwiek z nierozwiązanych spraw, może zadzwonić do Jednostki ds. Poważnych Przestępstw pod numer 613-549-4660 lub wysłać e-mail na adres Crimetips@kingstonpolice.ca.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :