Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Seria zwycięstw Edmonton Oilers sięga 11 po zwycięstwie 4:2 nad Maple Leafs – Edmonton

/
/
/
29 Views

We wtorkowy wieczór na Rogers Place Oilers odrobili stratę 2:0 i zwyciężyli 4:2 z Toronto Maple Leafs. To jedenaste zwycięstwo z rzędu Oilers i pobicie ich klubowego rekordu.

„Nie jest łatwo odrabiać straty, szczególnie przeciwko tak dobrej drużynie, jak Maple Leafs” – powiedział po meczu główny trener Oilers, Chris Knoblauch. „Nie jesteśmy zdenerwowani. Trzymamy się planu gry. Nie musimy niczego radykalnie zmieniać ani oszukiwać w ofensywie, musimy po prostu ciężko pracować i wykonywać drobne zagrania.

„To była wspaniała atmosfera” – powiedział napastnik Oilers Ryan McLeod. „Oczywiście mieli tu także wielu fanów. Myślę, że to było prawie jak mecz w fazie play-off. Było naprawdę zabawnie.”

Maple Leafs zaatakowali Oilers wcześnie, gdy Mitch Marner ostro podał do Austona Matthewsa, który zaledwie 27 sekund po rozpoczęciu meczu strzelił swojego 34. gola w sezonie. W miarę upływu czasu Oilers stwarzali sobie coraz więcej okazji.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Myślę, że w ostatnich trzech lub czterech meczach z rzędu zdarzało się, że nie trafialiśmy w pierwszy strzał, a potem prawie go traciliśmy” – powiedział bramkarz Oilers Stuart Skinner.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Zach Hyman pracował obok TJ Brodiego, ale jego talia forhendowa odwróciła się od lewego pada Martina Jonesa. Skinner również zrobił ogromną różnicę dla Oilers, wykonując niesamowitą interwencję po jednorazowym trafieniu Pontusa Holmberga.

Skinner wykonał więcej świetnych interwencji w drugiej sekundzie, zanim został pokonany przez Morgana Rielly’ego w połowie klatki.

„Dokonał kilku ważnych przystanków we właściwym czasie” – powiedział Leon Draisaitl. „Był świetny przez długi czas. To był naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu.”

12 sekund później Zach Hyman oddał ostry strzał obok Jonesa, ale bramka została uznana po skutecznej walce Leafs o spalony.

Oilers liczyli na to, że w drugiej kwarcie pozostało 4:19. Słaby bekhend Draisaitla umknął Jonesowi i mecz zakończył się jednym golem.

„Naprawdę ciężko pracowaliśmy, aby wrócić do fazy play-off” – powiedział Draisaitl po meczu.

Na początku trzeciej tercji McLeod znalazł Dereka Ryana szeroko otwartego z przodu. Strzelił wyrównującego gola i zdobył swój 200. punkt w karierze. Na 3:05 przed końcem McLeod wyszedł zza bramki i strzelił swojego ósmego gola w sezonie, wyprzedzając Jonesa.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Całą drogę patrzyłem w przeszłość” – powiedział McLeod. „W pewnym sensie wyleciałem z kropki (front-off) i w ostatniej sekundzie spojrzałem na siatkę i zobaczyłem linię, więc wziąłem to”.

„Uważam, że rozegrał cholernie dobry mecz” – powiedział Knoblauch po zwycięstwie. „McLeod był wtedy świeży, w przeciwieństwie do innych chłopaków i nadal grał całkiem nieźle. To ostatecznie doprowadziło do mojej decyzji (wykorzystania McLeoda wraz z McDavidem i Draisaitlem).”

Bouchard dodał pustą siatkę na długość lodu, która prawie przekroczyła linię bramkową.

Skinner obronił 25 razy. Connor McDavid dołożył asystę i przedłużył swoją passę do jedenastu meczów.

Oilers, 24-15-1, w czwartek będą podejmować Seattle (630 CHED, Face-off Show 17:30, mecz 19:00).

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :