Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Samochód zbliżający się do Twojego dziecka jest wyraźnym przypomnieniem o bezpieczeństwie podczas parkowania.

/
/
/
15 Views

Było to nie lada wyzwanie dla sześcioosobowej rodziny z Okanagan, która postanowiła zabawić się w lokalnej kręgielni.

Monitoring wideo zarejestrował moment, w którym w ubiegły czwartkowy wieczór jedno z małych dzieci rodziny zostało prawie potrącone przez SUV na parkingu.

Gdyby nie odrobina wyczucia kierowcy i duża uwaga, zdarzenie mogłoby przybrać straszny obrót.

„Kiedy jechałam, jak widać na filmie, jeden z bliźniaków postanowił obiec mój samochód” – powiedziała Global News kierowca Heather Leask. „I niestety, bo ma trzy lata, jest bardzo malutki i nie pojawia się nad moim oknem, więc nie miałam pojęcia, że ​​biega po moim samochodzie”.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Maluch w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala po zderzeniu w północno-wschodnim Calgary


Maluch trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu po zderzeniu w północno-wschodnim Calgary


Leask twierdzi, że jej samochód jest wyposażony w zabezpieczenie przed zderzeniem czołowym, ale system ostrzegawczy nie wykrył dziecka.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Kobieta z Vernon twierdzi, że wcisnęła hamulce swojego samochodu tylko dlatego, że kilka minut wcześniej zauważyła górę beżowego płaszcza małego dziecka po tym, jak kilka minut wcześniej zobaczyła dziecko z rodziną na kręgielni.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

„Gdybym nie widział, że mają na sobie beżowe płaszcze, nawet nie zdawałbym sobie sprawy, co to jest” – powiedział Leask. „Nie wiedziałbym, że to dziecko. Może nie nacisnąłem hamulca.”

Tego typu zdarzenia są doskonale znane organizacji Child Safe Canada.

„To naprawdę powszechne w centrach handlowych na całym świecie” – powiedziała Tracey Warren, dyrektor Child Safe Canada. „W tej sytuacji elementem jest także ciemność. Martwi to kierowcę, przeszkadza dzieciom, przeszkadza wszystkim”.


Kliknij, aby obejrzeć film: „Dom otwarty: uczynienie domu bezpiecznym dla małych dzieci”


Dzień Otwarty: Jak sprawić, by Twój dom był bezpieczny dla małych dzieci


Warren twierdzi, że dla rodziców i młodych rodzin najważniejsze jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie edukacji w zakresie bezpieczeństwa.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Rodzice i opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za te dzieci” – powiedział Warren. „Ponownie: jeśli wychodzisz, jesteś zajęty i rozproszony, nie korzystaj z telefonu… trzymaj dzieci w wózku, trzymaj je za ręce i umieszczaj je w nosidełkach, jeśli je masz. Musisz pozostać w kontakcie z tymi dziećmi.

Tymczasem Lisk powiedziała, że ​​to straszne przeżycie nie daje jej spać w nocy, ma jednak nadzieję, że wiadomość dotrze do innych rodziców. Warren dodał: „To naprawdę łaska Boża, że ​​dziecko nadal żyło i nie odniosło żadnych obrażeń. Nie muszę z tym żyć i oni nie muszą z tym żyć.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :