Ruslan Gazizov pomógł London Knights pokonać Firebirds, strzelając drugiego hat-tricka w swojej karierze – Londyn

/
/
/
14 Views

London Knights poprawili swój bilans do 19-0-0-2 w ostatnich 21 meczach, pokonując Flint Firebirds 9-2 w Dort Financial Center w środkowym stanie Michigan 7 lutego.

Rusłan Gazizow prowadził z trzema golami, w tym golem między nogami i skompletował swojego drugiego hat-tricka w karierze. Gazizov ma obecnie 24 gole w tym roku. Gazizov zanotował także dwie asysty w meczu.

Londyn strzelił cztery gole w drugiej kwarcie w zaledwie dwie minuty i 55 sekund.

Easton Cowan strzelił czwartego gola dla kwartetu, przedłużając swoją passę do 19 meczów. To łączy kandydata Maple Leafs z Anthonym Romanim z North Bay Battalion, który ma najdłuższą passę w lidze OHL w tym sezonie.

Tak naprawdę od początku zespoły grały zacięto, gdyż łącznie oddały tylko jeden strzał w ciągu pierwszych siedmiu minut i 57 sekund.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Gazizov przerwał bezbramkowy remis po 15:18 pierwszej tercji, kiedy Isaiah George przedarł się z lewego rogu i posłał krążek na przód siatki, gdzie Gazizov go znalazł, a następnie był w stanie dotrzeć do bekhendu i przesunąć krążek pod Flintem. Bramkarz Nathan Day podwyższył na 1:0 w pierwszych 20 minutach meczu.

Firebirds zremisowali 1:1, kiedy Nathan Aspinall znalazł krążek w akcji z przodu i zdobył bramkę po 3:51 drugiej tercji.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Rycerze potrzebowali zaledwie 53 sekund, aby ponownie objąć prowadzenie.

Strzał Aleca Leonarda z prawej strony został sparowany przez Landona Sima i chociaż Day dostał kawałek piłki, krążek zdołał przelecieć poza linię bramkową i dać Londonowi prowadzenie 2: 1.

Caleb Lawrence strzelił cztery gole o 12:30 w drugiej kwarcie, zdobywając swojego 13. gola w roku.

Gazizov strzelił drugiego tego wieczoru o 13:34, a 25 sekund później Gazizov został ustawiony przez Henry’ego Brzustevicha i Denvera Barkeya i podszedł do siatki, gdzie wbił kij między nogi i oddał strzał pod poprzeczką i nagle wynik był 5-1 na korzyść Rycerzy.

Cowan strzelił po tej bramce o 15:25 w środkowej części meczu, przedłużając swoją passę, a Londyn prowadził 6:1 przez ostatnie 20 minut.

Oliver Bonk wykorzystał podanie Cowana i zdobył swojego 19. gola w roku w pierwszej akcji Knights w przewadze na początku trzeciej kwarty, a Max McCue strzelił 8-1 na korzyść Londynu w drugiej akcji Knights w przewadze.

Nolan Dunn z Firebirds strzelił gola i objął prowadzenie w Londynie po 11:03 trzeciej kwarty, a następnie Gazizov zdobył piąty punkt w tym meczu, zapewniając Barkiemu swojego 27. gola w sezonie. Barki zakończył mecz golem i dwiema asystami.

George zaliczył trzy asysty. Halttunen, Leonard i Sam Dickinson mieli po dwóch asystentów.

Michael Simpson odniósł swoje 24. zwycięstwo w lidze i pomimo zaledwie 25 overów, kilkakrotnie zrobił duże postępy na londyńskim boisku.

Flint faktycznie pokonał Rycerzy 25-24.

Gra w przewadze Londynu to 2 na 3.

Firebirds osiągnęli wynik 0 na 4.

Owen Willmore uhonorowany

Owen Willmore z drużyny Knights został bramkarzem tygodnia OHL w tygodniu kończącym się 4 lutego 2024 r. Willmore pochodzi z St. Thomas w Ontario i odegrał ogromną rolę w niedawnym zwycięstwie londyńczyków 18-0-0-2. uruchomić. Podczas passy Knights wystąpił w ośmiu meczach i ustanowił rekord 8-0-1, dorównujący rekordowi Michaela Simpsona 10-0-1.

Willmore rozpoczął tydzień swoim pierwszym meczem w Ontario Hockey League od wygranego 4:0 meczu z Kitchenerem, następnie zatrzymał 19 z 22 strzałów przeciwko Erie Otters i obronił 24 na 27 strzałach w Owen Sound w serii zwycięstw. :3 z dala od Londynu. wrócił z deficytu 3: 1 i pokonał Atakę.

Następny

Rycerze zmierzą się z Windsor Spitfires w piątek, 9 lutego o godzinie 19:00 w Budweiser Gardens.

Londyn i Windsor mają przed sobą jeszcze cztery mecze do końca sezonu zasadniczego.

Rycerze mają obecnie bilans 10-7 i 6-2 w meczach rozgrywanych w WFCU Center.

To ich pierwszy mecz u siebie przeciwko Spitfires.

Transmisje rozpoczynają się o 18:30 na 980 CFPL, www.980cfpl.ca i aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.