Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Raptors podczas trzydniowej przerwy przeszli przyspieszony kurs.

/
/
/
29 Views

TORONTO – Nowy wygląd Toronto Raptors oznacza zmianę trzydniowej przerwy w mini obóz treningowy.

W zeszłym miesiącu Raptors dodali do swojego składu pięciu nowych graczy, handlując Kanadyjczykiem RJ Barrettem, Immanuelem Quickleyem, Brucem Brownem, Jordanem Nworą i Kirą Lewis Jr. w dwóch transakcjach z New York Knicks i Indiana. Pacers.

Główny trener Darko Rajakovic powiedział w środę, że miniobóz obejmuje „Raptors 60”, czyli 60 minut pracy przed rozpoczęciem właściwych treningów.

„Niektórzy nowicjusze pytali: «Co to jest?» dlatego zapoznanie ich z tym było bardzo ważne” – powiedział Rajakovic, stojąc przed kortem w Centrum Sportowym OVO. „Poza tym dzisiejsze szkolenie trwało około 10, 15 godzin.

„Byliśmy w stanie zrobić wiele rzeczy w ofensywie i defensywie, a pod koniec graliśmy także na żywo, aby zaaklimatyzować się z chłopakami”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Powiązane wideo

Napastnik Scottie Barnes, który był centralnym punktem ataku Toronto od czasu wymiany Pascala Siakama do Indiany, powiedział, że „obóz treningowy 2.0” w mniejszym stopniu polega na nauce schematów ofensywnych i defensywnych, a bardziej na poznawaniu nowych członków drużyny.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

„Mam wrażenie, że ci goście już wiedzą, jak grać w koszykówkę” – powiedział Barnes. „Wiedzą, jak wtopić się w system i dopasować go.

„Zasadniczo chodzi po prostu o wzajemne uczenie się gier i rozwijanie się na tej podstawie”.

Utworzenie quasi-obozu było możliwe dzięki dziwności w harmonogramie. W poniedziałek Raptors przegrali z przyjezdnym Memphis Grizzlies 108:100, a w piątek zmierzą się z Kawhi Leonardem i Los Angeles Clippers.

Wtorek był „dniem przestoju”, podczas którego gracze i trenerzy mieli szansę odpocząć, ale środa i czwartek to krytyczne dni przygotowań. Po meczu z Clippers Toronto wyrusza w sześciomeczową podróż, która rozpoczyna się w niedzielę w Atlancie przeciwko Hawks.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Barnes powiedział, że częścią procesu wprowadzenia do drużyny jest nauczenie się, jak utrzymać energię przez 48-minutowy mecz.

„Po prostu uczę się, jak grać we właściwy sposób” – powiedział Barnes, który we wtorek został powołany do 41-osobowej grupy olimpijskiej USA. „Myślę, że w ostatnim meczu byliśmy trochę w stagnacji.

„Samo wzmocnienie, naprawienie tego i przejście przez to z tą odpornością psychiczną, to pomaga”.

Jontay Porter był środkowym punktem wyjścia drużyny Toronto, a Jakob Poeltl wraca do zdrowia po kontuzji kostki. Porter (24 l.) powiedział, że kolejne dni treningów pomogły mu w przyzwyczajeniu się do większego obciążenia kortem.

„Większość drużyn ma pełne sześć tygodni obozu przygotowawczego, aby się spotkać i nauczyć się nawzajem swoich gier i tym podobnych rzeczy” – powiedział Porter. „W niektórych przypadkach mieliśmy dwa dni, aby zaangażować Bruce’a Browna i ich wszystkich.

„Dni takie jak dzisiejszy będą dla nas bardzo korzystne i kto wie, co stanie się z naszą kolejną serią meczów, naszą następną podróżą i w ogóle”.

Porter stwierdził jednak, że jednego jest pewien.

„Z pewnością będziemy znacznie lepszymi członkami drużyny, będziemy dzielić się piłką, uczyć się nawzajem swoich tendencji i wszystkich rzeczy, które zwykle prowadzą do sukcesu”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Ten raport The Canadian Press został po raz pierwszy opublikowany 24 stycznia 2024 r.

© 2024 Prasa kanadyjska

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :