Pusty Londyn Kitchener daje Rangersom piątą porażkę z rzędu – Londyn

/
/
/
26 Views

Owen Willmore po raz pierwszy w swojej karierze odpadł z ligi Ontario Hockey League, gdy London Knights wrócili na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej po zwycięstwie 4:0 nad Rangersami w Kitchener 30 stycznia.

Było to trzecie zwycięstwo Londynu nad Rangersami w ciągu 11 dni i ich 2000 zwycięstwo w historii klubu.

W tych trzech meczach Rycerze pokonali Kitchenera 18-5. Londyn ma bilans 3-1 w sezonie pomiędzy obiema drużynami.

Rangersi przegrali pięć meczów z rzędu, podczas gdy Knights w ostatnich 17 meczach mają bilans 15-0-2.

Londyn wykorzystał swoją wiodącą w lidze grę w przewadze, aby strzelić dwa gole i ograniczył Rangersów do zaledwie czterech strzałów w ostatnich 20 minutach, a Willmore dwukrotnie użył głowy, aby obronić strzały.

Oliver Bonk oddał strzał obok Kaspera Halttunena z lewego skrzydła Kitchenera i dzięki londyńczykom otworzył wynik po pierwszej połowie (6:11). Napastnik Knights Easton Cowan zaliczył asystę, przedłużając swoją passę trafień do 15 meczów.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

W dalszej części tej połowy napastnik Rangers Luca Romano był tak blisko wyrównania, jak tylko mógł, gdy dostrzegł odbicie Simona Mothew od kija w pobliżu prawego słupka bramki w londyńskiej końcówce bramki, gdzie upadł bramkarz Knights Owen Willmore. Romano chwycił krążek i strzelił, a Willmore rzucił się do przodu w rękawiczce i ukradł bramkę.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Londyn stawił czoła ogromnej presji Kitchenera w drugiej kwarcie i został nagrodzony w końcówce rzutu z autu, wygrywając 4 na 4 z Eastonem Cowanem i Olivierem Savardem w rzutach karnych. Sam Dickinson umieścił krążek w siatce Rangersów, a Denver Barks przechwycił piłkę i minął bramkarza Kitchener, Jacksona Parsonsa, dając Knights prowadzenie 2:0 na 1:24 przed końcem.

Kitchener pokonał London 14-7 w środkowej klatce.

Knights wyszli na prowadzenie 3:0, gdy Jacob Julien odbił piłkę w kolejnej akcji Londynu w przewadze w 1:29 trzeciej tercji, a Landon Sim zamknął wynik strzałem obok Parsonsa na 2:59 przed końcem gra.

Julien i Barchi zanotowali tego wieczoru po golu i asyście.

Halttunen zaliczył dwie asysty.

Londyn wyszedł 2 na 3 z przewagą mężczyzn i był doskonały 3 na 3 w przypadku rzutów karnych.

Rycerze pokonali Rangers 25-24.

Rycerze i Rangersi w play-offach.

Jeśli Londyn i Kitchener spotkają się po sezonie OHL 2024 trzeci rok z rzędu, będzie to 13. raz, kiedy kluby zmierzą się ze sobą w tej serii. Obecnie Knights prowadzą 9-3, począwszy od sezonu 1972-73, kiedy to w play-offach Ontario Major Junior Hockey League zanotowano passę ośmiu punktów.

Rycerze wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów, w tym pięć wygranych zeszłej wiosny.

Następny

Rycerze i Wydry spotykają się ponownie w piątek, 2 lutego o godzinie 19:00 w Ogrodach Budweiser.

Londyn będzie chciał odwrócić niektóre wydarzenia z Dnia Świstaka, których doświadczyły w meczu z Wydrami.

Erie wygrał trzy z pierwszych czterech spotkań pomiędzy klubami.

W zeszłą sobotę Rycerze odrobili deficyt 3:0 i zdobyli punkt, ale Otters pokonali Londyn w rzutach karnych.
Transmisje rozpoczynają się o 18:30 na 980 CFPL, www.980cfpl.ca i aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.