Program Kaldırmak İçin Geek Uninstaller

Geek Uninstaller, bilgisayarınıza daha önceden kurmuş olduğunuz ve artık ihtiyacınız kalmayan programları kaldırmak için tercih edebileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Taşınabilir olan programı kurmanıza gerek kalmadan indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Geek Uninstaller sade ve kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Sunulan listeden bilgisayarınız yüklü programları kolaylıkla görebilirsiniz.

Bir çok program kurulmalarıyla birlikte bilgisayarınızda kayıt defteri gibi bölümlerinde değişiklikler yapar. Bir program kaldırıcı kullanmadan Windows‘un sunduğu Program/Ekle Kaldır bölümünden kaldırılan programlar geride bir çok iz bırakabilir. Bunun dışında bazı inatçı programları bilgisayarınızdan kaldırabilmek için ek bir uygulama kullanmanız gerekebilir. İşte Geek Uninstaller bu gibi durumlarda yardımınıza koşuyor.

Program arabiriminden kurulu programların adını, boyutunu ve kurulum tarihini görebilirsiniz. Listenin alt kısmında yüklü programlar içinden arama yapabileceğiniz bir arama kutusu bulunuyor. Durum çubuğunda ise toplam program sayısı ve kapladıkları alan gösterilmektedir.

Kaldırmak istediğiniz programın adına sağ tıklayın ve menüden Kaldır seçeneğine tıklayın.

Kaldırma işleminden sonra Geek Uninstaller Kalıntı dosya, Klasör ve Kayıt defteri girdilerini araştırır ve silmeniz için bunları görüntüler gerekli bir dosya olmadığı sürece bulunanların hepsini işaretleyip silerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Geek Uninstaller ile bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz programların listesini dışarı aktarabilirsiniz. Bunun için Dosya menüsünde yer alan HTML Olarak dışarı ver seçeneğini kullanın.

İndirme sayfası : https://www.geekuninstaller.com/download

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*