Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Policja przekaże aktualne informacje na temat strzelaniny w Toronto, w wyniku której zginęła matka dwójki dzieci – Toronto

/
/
/
16 Views

Policja w Toronto ma dziś rano przekazać aktualne informacje na temat strzelaniny zeszłego lata, w wyniku której 44-letnia matka dwójki dzieci nie żyje, trafiona zabłąkaną kulą.

Caroline Huebner-Makurat spacerowała po dzielnicy Leslieville 7 lipca, kiedy została uderzona w wyniku fizycznej sprzeczki między trzema mężczyznami, w wyniku której padły strzały.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Policja twierdzi, że Det. Henri Marsman z Wydziału Zabójstw i Osób Zaginionych przekaże aktualne informacje na temat śledztwa o godzinie 10:00.

W związku ze śmiercią Huebner-Makurata postawiono zarzuty trzem osobom, w tym 32-letniemu Damianowi Hudsonowi, który został aresztowany pod zarzutem morderstwa drugiego stopnia.

Dwudziestoletni Ahmed Mustafa Ibrahim również został aresztowany i oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci i rabunek, natomiast 23-letni pracownik socjalny, który pracował w pobliskim nadzorowanym punkcie konsumpcji, został postawiony po fakcie i oskarżony o pomocnictwo i utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Żadne z zarzutów nie zostało udowodnione w sądzie.

© 2024 Prasa kanadyjska

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :