Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Policja poszukuje mężczyzny, który rzucił przedmioty z wiaduktu Whitemud w Edmonton.

/
/
/
16 Views

Policja w Edmonton prosi społeczeństwo o pomoc w zidentyfikowaniu osoby odpowiedzialnej za wyrzucenie przedmiotów, w tym płyty betonowej, z wiaduktu Whitemud Drive w sobotnie popołudnie.

Policja w Edmonton chce rozmawiać z każdym, kto był w sobotę świadkiem rzucania przez mężczyznę przedmiotów z wiaduktu na Whitemud Drive.

Policja w Edmonton chce rozmawiać z każdym, kto był w sobotę świadkiem rzucania przez mężczyznę przedmiotów z wiaduktu na Whitemud Drive.

W przypadku pierwszego zdarzenia funkcjonariusze zostali wezwani na Whitemud Drive i 53 Avenue około godziny 12:30.

Według policji mężczyzna stał na wiadukcie przy 53. Alei, kiedy rzucił betonową płytę w ruch w kierunku zachodnim na Whitemud Drive poniżej. Policja podała, że ​​jakiś przedmiot uderzył w przednią szybę po stronie pasażera szarego Subaru Outback. Policja uważa, że ​​mężczyzna następnie wyszedł, kierując się na wschód 53rd Avenue.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Mężczyzna, pasażer Subaru, odniósł lekkie obrażenia, ale nie wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Policja podała, że ​​podobny incydent miał miejsce później tego samego dnia w pobliżu 99 Street i Whitemud Drive, około 13:40.

W tej sprawie policja podała, że ​​mężczyzna po zachodniej stronie wiaduktu przy 99th Street uderzył w dach białego Buicka Enclave, rzucając kamieniami w przejeżdżające samochody poniżej.

Kierowca Enklawy nie odniósł obrażeń, a policji nie udało się odnaleźć przedmiotu, który wpadł do samochodu.

W obu przypadkach policja podała, że ​​kierowca opisał mężczyznę jako mężczyznę o wzroście około 5 stóp 8 cali do 5 stóp 9 cali i średniej budowie ciała. Miał na sobie czarną bluzę dresową z podciągniętym kapturem. Według doniesień, podczas drugiego zdarzenia mężczyzna miał na sobie także czarny plecak.

Służba policyjna w Edmonton sprawdza, czy te dwa zdarzenia są ze sobą powiązane i prosi każdego, kto był świadkiem zdarzenia lub może posiadać nagrania z kamery samochodowej, o kontakt pod numerem 780-423-4567. lub #377 z telefonu komórkowego.

„Rzucanie przedmiotami w poruszające się pojazdy jest niezwykle niebezpieczne i mamy szczęście, że wczoraj żaden obywatel nie odniósł poważnych obrażeń ani nie zginął” – powiedział sierż. Kevin Clague z oddziału EPS Southwest.

Anonimowe informacje można przekazać organizacji Crime Stoppers pod numerem 1-800-222-8477.

Historia kontynuowana jest pod reklamą


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Edmonton „niesamowicie szczęśliwy”, że nikt nie został ranny w strzelaninie w ratuszu: szef policji


Szef policji w Edmonton „niesamowicie miał szczęście”, że nikt nie odniósł obrażeń w strzelaninie w ratuszu


© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :