Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Pies służbowy przywiózł do domu niewidomego starszego mężczyznę z Vernon w Kolumbii Brytyjskiej, który utknął w taksówce.

/
/
/
16 Views

Roland Croteau, niewidomy uczeń szkoły średniej z Vernon, szukał drogi do domu, ale został porzucony, a drogę prowadził mu jedynie pies służbowy.

26 stycznia Croteau poprosił kogoś, aby zadzwonił do niego taksówką z Vernon Taxi i zabrał go do domu. Kiedy kierowca przybył na miejsce, powiedzieli Croteau, że jego pies nie będzie mógł dostać się do samochodu.

„Przyjechała taksówka, a on odmówił zabrania mnie i Dodgera, powiedział, że ma alergię na psy” – powiedział Croteau.

Po odmowie wjazdu Vernon Taxi wysłał drugiego kierowcę po Croteau, ale sytuacja pogorszyła się w drodze do domu.

„Kierowca nie mógł znaleźć mojego domu, jeździł tam i z powrotem, w końcu przejechał jedną ulicą i podwiózł mnie do jakiegoś domu, ale to był zły dom” – powiedział Croteau. „Wracałem na drogę, a on odjechał, zostawiając mnie na poboczu”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Vernon Taxi wydał oświadczenie dla Global News: „Jesteśmy świadomi niefortunnej i niefortunnej sytuacji, która wydarzyła się z Rolliem i jego psem asystującym”.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

„Wykorzystujemy ten incydent jako okazję, aby uczyć się od naszych kierowców i dyspozytorów oraz przeszkolić ich, aby mieć pewność, że takie sytuacje nie powtórzą się w przyszłości. „Składamy najgłębsze przeprosiny Rolliemu i jego psu służbowemu Dodgerowi”.

Kiedy Croto został podwieziony, początkowo nie wiedział, że nie ma go w domu. Dopiero gdy wszedł do wiaty i poczuł wokół siebie nieznane rzeczy, zdał sobie sprawę, że się zgubił i zwrócił się do Dodgera.

„Zapiąłem Dodgera pas bezpieczeństwa i powiedziałem Dodgerowi, żeby znalazł drogę do domu, a on mnie zaprowadził do domu” – powiedział Croteau. „Trochę się przestraszyłam, bo była godzina 23:00, nawet jeśli wejdę do czyjegoś domu, czy otworzą drzwi w ciemności i podczas deszczu? Ale mój pies przyprowadził mnie do domu.”

Croteau szacuje, że on i Dodger przeszli trzy przecznice, aby wrócić do domu, i jest wdzięczny, że Dodger znał okolicę, gdzie ich wysłano.

„Nie mam pojęcia, co by się wtedy stało, ponieważ zwłaszcza w obszarze, którego nie znam, sytuacja mogła być zła” – powiedział Croteau.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :