Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Pielęgniarki będą selekcjonować setki telefonów od policji w Vancouver w 2023 r., słyszy rada – B.C.

/
/
/
14 Views

Pielęgniarki zajmujące się zdrowiem psychicznym pracujące w centrum dowodzenia operacyjnego Departamentu Policji w Vancouver odebrały od policji setki telefonów w sprawie problemów ze zdrowiem psychicznym od lata 2023 r., jak usłyszała we wtorek rada miasta.

Szczegóły podano po tym, jak rada zapoznała się z najnowszymi informacjami na temat swojego partnerstwa z Vancouver Coastal Health w zakresie problemów związanych ze zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji psychoaktywnych i przyznała organizacji kolejne 4,6 miliona dolarów.

Inicjatywa jest wynikiem obietnicy wyborczej burmistrza Kena Sima dotyczącej zatrudnienia 100 nowych funkcjonariuszy policji i 100 pielęgniarek zajmujących się zdrowiem psychicznym w 2022 r., aby złagodzić obawy dotyczące bezpieczeństwa publicznego miasta.


Kliknij, aby obejrzeć film: „Część planu burmistrza Vancouver mającego na celu zwiększenie liczby funkcjonariuszy policji i pielęgniarek”


Część planu burmistrza Vancouver mającego na celu zwiększenie liczby funkcjonariuszy policji i pielęgniarek


Od tego czasu inicjatywa „100 pielęgniarek” przekształciła się w dotację miejską, która ostatecznie wesprze 58 pracowników zajmujących się zdrowiem psychicznym w różnych specjalistycznych zespołach.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Rada usłyszała we wtorek, że co najmniej jedno z tych podejść już przynosi owoce.

Otrzymuj najświeższe informacje na temat zdrowia IQ. Wysyłane na Twój e-mail co tydzień.

„Testujemy to od czerwca i odnotowaliśmy dużą liczbę połączeń przekierowanych do placówek zajmujących się zdrowiem psychicznym w celu segregacji” – powiedziała Bonnie Wilson, dyrektor wykonawcza ds. usług społecznych w Vancouver Coastal Health, o pielęgniarkach przydzielonych do policji . .

Lekarze ci interweniowali w 54 procentach rozmów (w sumie 743), oferując im bardziej odpowiednią reakcję inną niż policja lub rozwiązując problem bezpośrednio przez telefon – dodała.

„Mamy kilka świetnych przykładów tego, jak pielęgniarka była w stanie przyjrzeć się historii medycznej danej osoby, dowiedzieć się, że została przydzielona do zespołu lokalnego, zorganizować wizytę tego zespołu następnego dnia i zobaczyć się z nim, a wszystko to rozproszyło uwagę. policja. odpowiedzieć” – powiedziała.

Zastępca szefa policji Fiona Wilson stwierdziła, że ​​wyniki ją zachęciły i zauważyła, że ​​inicjatywa może pomóc w rozwiązaniu przypadków, w których ludzie nie dzwonią pod numer 911 ze strachu przed reakcją policji na kryzys zdrowia psychicznego.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Rząd Kolumbii Brytyjskiej rozszerza program rozmów telefonicznych dotyczących zdrowia psychicznego, ale związek pielęgniarek martwi się o personel


Rząd Kolumbii Brytyjskiej rozszerza program rozmów telefonicznych dotyczących zdrowia psychicznego, ale związek pielęgniarek martwi się o personel


„Chcielibyśmy wyobrazić sobie dzień w przyszłości, kiedy ktoś zadzwoni pod numer 911 i odpowie: «Policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe lub zdrowie psychiczne», ale wiedząc, że to odległa przyszłość, była to alternatywa” – powiedziała. członkom rady. .

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Zarząd dowiedział się również, jak VCH wykorzystało fundusze do podwojenia programu Car 87/88, który rozpoczyna się w grudniu i łączy w sobie pielęgniarki zajmujące się zdrowiem psychicznym i policjantami.

Jeszcze w tym roku VCH planuje powołanie nowego tubylczego zespołu reagowania kryzysowego, a także nowego zespołu ds. umiarkowanej deeskalacji kryzysu (MODE), który będzie oferował interwencję kryzysową tego samego dnia.

Obecnie zatrudnionych jest zaledwie 16,5 osób na pełen etat, kolejne 19,5 jest obecnie zatrudnionych, a 22 zostaną zatrudnione w przyszłości.

„Naprawdę chcemy przyspieszyć i wprowadzić etapy, chcemy naprawdę dopracować najważniejsze szczegóły, chcemy mieć pewność, że mamy naprawdę dobry przepływ pracy w ramach partnerstw, a jest to łatwiejsze, gdy zaczyna się na mniejszą skalę” – dyrektor – powiedzieli członkowie zarządu VCH.

VCH wykorzystało około 600 000 dolarów z 2,75 miliona dolarów, które otrzymało w zeszłym roku. Po zatwierdzeniu przez radnych we wtorek 4,67 mln dolarów i saldzie 2,18 dolarów z budżetu na 2023 r., planuje wydać w mieście około 6,85 mln dolarów na zdrowie psychiczne i używanie substancji psychoaktywnych w 2024 r.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :