Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Peterborough zadaje Londynowi pierwszą porażkę w 2024 roku i kończy passę 14 zwycięstw Knights – Londyn

/
/
/
31 Views

Braden McCallum z Delhi strzelił jednego gola w regulaminowym czasie, a następnie strzelił jedynego gola w rzutach karnych, gdy Peterborough Petes pokonali London Knights 3:2 26 stycznia w Budweiser Gardens.

Wchodząc do gry, Petesowie nie wygrali żadnego meczu w 2024 roku, a Londyn był niepokonany.

Rycerze byli najwyżej punktowaną drużyną w OHL, a Peterborough uzyskało najwięcej punktów.

Wynik wydawał się z góry przesądzony.

Wcale tak nie było.

Dobra passa Londynu zakończyła się o jedno zwycięstwo przed 15 zwycięstwami z rzędu Knights w sezonie 2018–19.

Rekord londyńskiej franczyzy wynoszący 24 zwycięstwa z rzędu został ustanowiony w sezonie 2012–2013.

Brodie Partridge z drużyny Petes otworzył wynik po 4:56 pierwszej kwarty, odbijając strzał Quinna Binneya i wpadł do londyńskiej bramki.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Easton Cowan zremisował nieco ponad siedem minut później, kiedy wbiegł na środek lodu po luźnym krążku, a następnie minął każdego w kolorze bordowo-białym i strzelił swojego 20. gola w sezonie w ucieczce, co doprowadziło do remisu 1:1 z Pozostało 20 minut.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

W drugiej kwarcie drużyny zamieniły się bramkami. Najpierw Rusłan Gazizow z drużyny Knights strzelił swojego 19. gola w roku i dał Londynowi pierwsze prowadzenie, a następnie doszło do wznowienia w strefie Knights. Braden McCallum z Delhi znalazł krążek i strzelił gola. Górny róg opuszcza mecz z wynikiem 2-2 i rozpoczyna trzecią kwartę.

Londyn pokonał Petes 18:6, ale nie był w stanie strzelić gola, ponieważ Easton Rye zakończył mecz 46 interwencjami.

Michael Simpson strzelił 22 gole dla Rycerzy.

Londyn zagrał w przewadze 0 na 1.

Peterborough miał wynik 0 na 2.

Seth Griffith zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów z Condors

Gracz, który strzelił dwie zwycięskie bramki po dogrywce i dwa gole w najdłuższej serii rzutów karnych w lidze OHL podczas rekordowej serii 24 zwycięstw drużyny London Knights, dodał kolejne wyróżnienie do swojego CV.

Pochodzący z Wallaceburg w Ontario stał się czołowym strzelcem w historii Bakersfield Condors. Griffith rozpoczyna swój czwarty sezon w Condors i zbliża się do rozegrania 600 meczów w American Hockey League oraz 80 w National Hockey League.

Griffith jest obecnie członkiem drużyny byłego Knighta i St. Thomas, Ont. rodowity Greg McKegg.

Następny

Rycerze odwiedzają Erie Otters w sobotę, 27 stycznia.

Spotkanie będzie czwartym z sześciu spotkań pomiędzy obydwoma klubami.

Zespół The Otters wygrał swoje pierwsze dwa mecze, zanim Londyn pokonał Erie 5:1 w swoim ostatnim pojedynku 3 stycznia 2024 roku.
Transmisje rozpoczynają się o 18:30 na 980 CFPL, www.980cfpl.ca i aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.