Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Pasażer linii Air Canada otworzył drzwi kabiny i wypadł z samolotu przed startem na lotnisku YYZ – Toronto

/
/
/
34 Views

Pasażer lotu Air Canada z Toronto do Dubaju otworzył drzwi kabiny i upadł na asfalt przed startem w poniedziałek wieczorem, doznając obrażeń i powodując duże opóźnienie.

Kiedy doszło do zdarzenia, samolot Boeing 777 znajdował się na pasie startowym międzynarodowego lotniska Toronto Pearson i przygotowywał się do startu.

Linie Air Canada potwierdziły dla Global News, że podczas wchodzenia na pokład lotu AC056 pasażer, „który normalnie wszedłby na pokład samolotu”, zamiast zająć swoje miejsce, gdy samolot znajdował się przy bramce, otworzył drzwi kabiny po przeciwnej stronie samolotu. .

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

W wyniku zdarzenia pasażer po upadku na asfalt doznał obrażeń, dlatego wezwano służby ratunkowe i władze.

Air Canada twierdzi, że lot, który miał zabrać na pokład 319 pasażerów, został następnie opóźniony i wystartował później.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Według strony internetowej Air Canada lot AC056 w związku z incydentem wystartował z prawie sześciogodzinnym opóźnieniem.

„Możemy potwierdzić, że przestrzegano wszystkich zatwierdzonych procedur dotyczących wejścia na pokład i obsługi kabiny” – dodała linia Air Canada w oświadczeniu.

Rzecznik Zarządu Portów Lotniczych Greater Toronto Airports Authority (GTAA) potwierdził Global News, że jest świadomy zdarzenia.

„Współpracowaliśmy z linią lotniczą, policją regionalną Peel i pogotowiem ratunkowym Peel, aby zapewnić wsparcie i zidentyfikować najpilniejsze potrzeby” – powiedział rzecznik.

Na razie nie podano żadnych szczegółów na temat pasażera, jego obrażeń ani przyczyn zdarzenia.

Air Canada twierdzi, że kontynuuje dochodzenie w sprawie incydentu.

Global News skontaktował się z firmą Peel Paramedics z prośbą o komentarz, ale do chwili publikacji nie otrzymał odpowiedzi.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :