Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Nauczycielka pracująca w szkołach w Albercie i Saskatchewan została oskarżona o wykorzystywanie seksualne młodych ludzi

/
/
/
19 Views

Zgłoszenie domniemanych przestępstw na tle seksualnym wobec nastolatki uczęszczającej do szkoły w okręgu szkolnym High Prairie było powodem wszczęcia w ubiegłym roku dochodzenia przez McLennan RCMP i Zintegrowaną Jednostkę ds. Wykorzystywania Dzieci w Albercie.

Brock McKenzie Whalen, lat 31, z Peace River w Alta, został 7 lutego oskarżony o napaść na tle seksualnym, ingerencję na tle seksualnym, dwa przypadki zwabienia dziecka, dostarczania dziecku materiałów o charakterze jednoznacznie seksualnym i wykorzystywania dzieci. .

Po stawieniu się przed sędzią oskarżony został warunkowo zwolniony. Ma stanąć przed sądem 18 marca.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

W czwartkowym komunikacie prasowym RCMP stwierdziło, że Whalen pracował dla kilku okręgów szkolnych w Albercie i Saskatchewan, w tym dla Wydziału Szkół High Prairie, Wydziału Regionalnego Katolickich Świętej Rodziny, Wydziału Szkół Publicznych w Saskatoon (2013 i 2015) oraz Wydziału Szkół Publicznych w Lloydminster (rok 2014). . ). RCMP potwierdziło, że Whalen pracował jako nauczyciel.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

W takim przypadku RCMP nie ujawni płci nastolatka.

Rodzice lub opiekunowie, którzy obawiają się, że ich dziecko lub dzieci mogły być zamieszane w incydent związany z niniejszym dochodzeniem, proszeni są o skontaktowanie się z lokalną policją.

To dochodzenie jest nadal aktywne. Każdy, kto posiada informacje na temat zarzutów w High Prairie, proszony jest o kontakt z McLennan RCMP pod numerem (780) 324-3086 lub z lokalną policją.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :