Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze oferty gier planszowych: zaoszczędź na 10 niesamowitych grach RPG, grach strategicznych, grach karcianych i nie tylko

/
/
/
39 Views

Najlepsze oferty już teraz

Azul to jedna z tych klasycznych gier planszowych, która koncentruje się na strategii i jest bardzo podobna do Five Tribes. Polega na zbieraniu płytek i układaniu ich w mozaikę, dzięki której zdobędziesz najwięcej punktów. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ możesz ułożyć zbyt wiele płytek i stracić punkty, więc będziesz musiał strategicznie rozmieścić płytki.

Detale

Wiem, że powinnam powiedzieć, że moim hobby są gry planszowe, ale to nieprawda. Moje prawdziwe hobby zakup gry planszowe, które wyglądają niesamowicie i spróbujcie w nie grać z rodziną. Właśnie dlatego te oferty są tak kuszące: jest tak wiele zniżek, które możesz dodać do swojej biblioteki gier za znacznie mniej niż zwykle.

Jest wiele świetnych gier karcianych, gier strategicznych i wszystkiego pomiędzy, ale wszystko sprowadza się do tego, że jeśli uda ci się znaleźć okazje, będzie mnóstwo dobrej zabawy.

Moja rodzina i ja uwielbiamy gry planszowe, dlatego zawsze szukam najlepszych ofert na gry planszowe. Nigdy nie będę bogatą osobą: każda oferta gier planszowych, którą widzę, kończy się na zakupie mojego stołu do gry. Teraz i Ty możesz cieszyć się poczuciem, że masz więcej gier planszowych, niż kiedykolwiek będziesz potrzebować. Proszę. Kontynuuj przewijanie, aby sprawdzić nasze zestawienie najlepszych dostępnych ofert gier planszowych, a my będziemy nadal aktualizować listę, gdy znajdziemy nowe i lepsze oferty.

Zniżki na gry planszowe

Azul to jedna z tych klasycznych gier planszowych, która koncentruje się na strategii i jest bardzo podobna do Five Tribes. Polega na zbieraniu płytek i układaniu ich w mozaikę, dzięki której zdobędziesz najwięcej punktów. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ możesz ułożyć zbyt wiele płytek i stracić punkty, więc będziesz musiał strategicznie rozmieścić płytki.

Detale

Fox in the Forest to prosta gra polegająca na sztuczkach, z kilkoma specjalnymi kartami połączonymi w tradycyjnym formacie, ale w przeciwieństwie do prawie wszystkich innych gier ze sztuczkami, jest to gra dla dwóch graczy.

Pod wieloma względami The Fox in the Forest jest grą dość tradycyjną i prostą. Ale jest dobrze wyważony i ma idealną długość, aby grać przez 20 lub 30 minut.

Detale

Nawiedzony dwór to jedna z ulubionych atrakcji i filmów mojej rodziny w Disneylandzie, a teraz jest to jedna z naszych ulubionych gier planszowych. Sama gra jest grą polegającą na zarządzaniu kartami, w której starasz się zebrać jak najwięcej kart określonego rodzaju, starając się jednocześnie uniknąć pogoni za wędrującym duchem.

Detale

Czy jest lepszy sposób na spędzenie zimowych miesięcy niż świetna gra? To fantastyczna cena za jedną z najpopularniejszych gier planszowych. Jeśli nie grałeś wcześniej w Catan, czeka Cię prawdziwa gratka. Jest niezwykle łatwa do opanowania dla początkujących, co czyni ją doskonałym wyborem do gry grupowej lub rodzinnego wieczoru.

Detale

Prawdopodobnie słyszałeś o Cards Against Humanity, grze towarzyskiej, która często jest zbyt trudna dla małych dzieci. Gra Kids vs. Dojrzałość opiera się na tych samych założeniach – osoba, która najbardziej rozśmieszy sędziego, wygrywa rozdanie – ale zamiast tego sprawia, że ​​jest ono trochę niegrzeczne.

To wspaniały wstęp do rodzinnego wieczoru, który pozwala Twoim dzieciom poczuć, że mogą ujść na sucho rzeczom, których nie powinny, ale tylko za Twoim przewodnictwem i zgodą. To świetna zabawa dla każdego. Tylko nie zapomnij aktywować natychmiastowy kupon na stronie produktu, aby otrzymać pełny rabat.

Detale

Splendor jest znany jako gra silnikowa, która wykorzystuje klejnoty jako walutę. W tym celu znaczna część gry poświęcona jest produkowaniu coraz większej liczby klejnotów, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na droższe przedmioty, za które zdobywasz więcej punktów. To zabawna i prosta gra strategiczna, która może wciągnąć się w naprawdę głębokie rozgrywki, jeśli tego chcesz.

Detale

Villainous to gra, w której wcielasz się w złoczyńcę i pokonujesz bohaterów lub wykorzystujesz ich do osiągnięcia swoich celów. Jest świetna, a wersja Star Wars jest jeszcze lepsza i ma wiele różnych mechanik, które urozmaicą Twój czas grania. Istnieją nawet rozszerzenia, które możesz dodać do gry, aby więcej osób mogło w nią grać.

Detale

Jeśli szukasz lekkiej gry, w którą możesz grać z maksymalnie pięcioma przyjaciółmi, Camel Up rzuca ci wyzwanie w walce z wielbłądami kontrolowanymi za pomocą kości. Kiedy rzucisz kostką, wielbłądy będą losowo poruszać się w górę i w dół toru, a wszyscy obstawiacie, kto wygra, więc wymaga to pewnej strategii. Jest pięć rund, po których wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za prawidłowe odgadnięcie.

Detale

Windward to nowa i dość wesoła gra strategiczna, która zdobywa miejsce na naszej liście najlepszych gier strategicznych 2023 roku. Zaprojektowana dla pięciu graczy, wcielasz się w kapitana latającego statku, który żegluje z nieprzewidywalnymi wiatrami gazowej planety Selous. Stwórz swoją drużynę i rywalizuj z innymi kapitanami, próbując przechytrzyć się nawzajem i jako pierwszy zwrócić benzynę do swojego miasta.

Detale

Mansions of Madness to nasza ulubiona gra detektywistyczna w trybie współpracy na rynku i stanowi doskonały wybór, jeśli szukasz bardziej wymagającej gry, skierowanej do starszych graczy. Druga edycja gry wykorzystuje aplikację towarzyszącą jako „strażnika”, dzięki czemu wszyscy gracze (do pięciu osób) mogą współpracować, aby eksplorować rozległą rezydencję, rozwiązywać zagadki i walczyć z nadprzyrodzonymi okropnościami.

Detale

Gdzie najlepiej kupić gry planszowe?

Chociaż Amazon może być oczywistym wyborem w przypadku gier planszowych, wciąż jest wiele innych miejsc, w których można znaleźć świetne oferty. Cel zazwyczaj ma duży wybór ofert gier planszowych, często oferujących zniżki typu „kup jedną, zyskaj 50% zniżki”, chociaż nie widzieliśmy żadnej z nich w okresie świątecznym.

Co wyróżnia dobrą ofertę na gry planszowe?

Pamiętaj, że katalogowa cena produktu nie zawsze mówi, ile jest on naprawdę wart, zwłaszcza odkąd sprzedawcy detaliczni zaczęli oferować jednodniowe rabaty na produkty. Często cena katalogowa jest sztucznie zawyżana, aby oferta wyglądała atrakcyjniej, dlatego warto się rozejrzeć i zobaczyć, jaka jest prawdziwa wartość produktu. Możesz także zainstalować wtyczkę CNET Shopping, która trochę Ci w tym wszystkim pomoże.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :