Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Mieszkaniec Vancouver twierdzi, że szpital wypisuje pacjentów na ławkę przy ulicy – ​​Kolumbia Brytyjska

/
/
/
31 Views

Mieszkaniec mieszkający w pobliżu szpitala ogólnego w Vancouver twierdzi, że regularnie jest świadkiem, jak personel szpitala i ochrona wyładowują pacjentów na ławkę na zewnątrz.

„Rzucają ich na tę ławkę i zostawia się ich samych, czasem ubranych jedynie w szpitalną koszulę” – powiedział Remy Caudron. „Nie dalej jak wczoraj pewien pan przykrył się szpitalnym kocem i padał deszcz”.

Caudron powiedział, że zaczęło się to cztery lub pięć lat temu.

„Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, był hałas, ponieważ zawsze pojawia się opór osoby wyprowadzanej ze szpitala, zwłaszcza przy takiej pogodzie” – powiedział Global News.

„(Słychać) krzyki, zamieszanie i (ja) słyszę to z mojego balkonu”.

Mieszkaniec powiedział, że widział „dziesiątki” pacjentów wysadzanych na ławce na zewnątrz. Powiedział, że próbował skontaktować się w tej sprawie z miastem, policją i służbami społecznymi.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Widziałem, jak ktoś czołgał się przez ulicę, próbując wrócić do tego, co uważali za bezpieczne miejsce, jakby dosłownie wstał z wózka inwalidzkiego i próbował wrócić do szpitala” – powiedział. „To intensywne i łamie mi serce”.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: „Projekt małego domu CRAB Park prowadzony przez wolontariuszy spotyka się ze sprzeciwem ratusza”


Projekt małego domu CRAB Park prowadzony przez wolontariuszy spotyka się z oporem ratusza


Jeśli chodzi o policję i inne agencje, do których się zwrócił, Caudron powiedział, że „przyjmują do wiadomości”, ale reakcja jest niewielka.

Otrzymuj najświeższe informacje na temat zdrowia IQ. Wysyłane na Twój e-mail co tydzień.

Global News próbował uzyskać wywiad z Vancouver Coastal Health. Rzecznik powiedział, że na przesłuchaniu nie było nikogo.

Zamiast tego odpowiedział e-mailem.

„Vancouver Coastal Health (VCH) stara się zapewniać bezpieczną, wysokiej jakości i pełną współczucia opiekę, szczególnie priorytetowym populacjom w naszym regionie” – czytamy w e-mailu.

„W niektórych przypadkach, gdy pacjent zachowuje się agresywnie i plan całkowitego wypisu nie jest możliwy, może zostać usunięty z placówki. Plan wypisu musi obejmować pełne współczucia wsparcie dla pacjenta, a firma VCH ubolewa, że ​​w procesie tym popełniono błędy, które nie odzwierciedlają wartości i standardów opieki VCH.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

VCHG stwierdziło, że skontaktowało się z jedną osobą, aby „w razie potrzeby zaoferować dodatkowe wsparcie”. VGH dokonuje obecnie przeglądu procesu planowania incydentów i wypisu ze szpitala na oddziale ratunkowym, aby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości.

Global News zwrócił się do policji w Vancouver z prośbą o komentarz.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :