Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Mężczyzna z Kingston ma nadzieję sprowadzić rodzinę do Kanady z Etiopii – Kingston

/
/
/
36 Views

Hamse Abdi i Mike Wilson szczegółowo omawiają swój nadchodzący projekt – koncert charytatywny w Spire w przyszłym miesiącu, którego celem jest zebranie funduszy na ponowne spotkanie matki i brata Abdiego z nim w Kanadzie.

Abdi, który obecnie przebywa w obozie dla uchodźców w Etiopii, perspektywa radosnego ponownego spotkania podsyca determinację Abdiego.

„Moja matka jest bardzo szczęśliwa, że ​​może ponownie połączyć się ze swoim dzieckiem; mój brat jest bardzo szczęśliwy, że widzi swojego brata. Są więc bardzo szczęśliwi i podekscytowani i chcieliby się do mnie wprowadzić” – powiedział Abdi.

Stawiając czoła wyzwaniom związanym z samowystarczalnością od najmłodszych lat, Abdi zaczął zbierać wodę dla swojej wioski w wieku 13 lat i opuścił Afrykę w wieku 18 lat w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety, trzyletni pobyt w indonezyjskim więzieniu w charakterze nielegalnego migranta poprzedził nadanie mu statusu uchodźcy w Kanadzie, co ostatecznie doprowadziło go do Kingston w Ontario.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Obecnie pracując na pełny etat w Costco i zdobywając dyplom z pracy socjalnej, Abdi wyraża ulgę i szczęście.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Podwyżka podatku od nieruchomości o 3,5% w budżecie Kingston ma zostać rozpatrzona przez radę w przyszłym tygodniu


Wzrost podatku od nieruchomości o 3,5% w Kingston. Budżet trafi pod obrady rady w przyszłym tygodniu.


„Czuję ulgę, jestem bardzo szczęśliwy. Ponieważ mogłem robić, co chciałem. Dano mi możliwość powrotu do szkoły i było to bardzo cenne” – powiedział Abdi.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Jego przeszłe zmagania w połączeniu z niezachwianym oddaniem rodzinie zmuszają go do przeznaczania części swojej pensji na wspieranie matki i brata w Etiopii.

Aby ułatwić im przeprowadzkę do Kanady, Abdi ma nadzieję zebrać 30 000 dolarów, gdyż około jedną trzecią funduszy zebrał już w formie darowizn pieniężnych i rzeczowych. Zbliżający się koncert charytatywny, będący kluczowym elementem jego planu, ma kluczowe znaczenie dla zgromadzenia niezbędnych zasobów.

„Moim celem jest ponowne spotkanie w przyszłym roku, jeśli mi się to uda. Ale najpierw muszę zebrać te fundusze, aby złożyć wniosek” – dodał Abdi.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Dzięki oczekiwanemu sukcesowi koncertu charytatywnego Abdi ma nadzieję być o krok bliżej długo oczekiwanego spotkania z rodziną.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :