Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Mężczyzna i kobieta aresztowani, broń palna i narkotyki skonfiskowane po dochodzeniu dotyczącym handlu narkotykami – Toronto

/
/
/
44 Views

Policja twierdzi, że mężczyźnie i kobiecie z Toronto postawiono szereg zarzutów w związku ze śledztwem w sprawie handlu narkotykami we wschodniej części miasta.

4 stycznia funkcjonariusze rozpoczęli dochodzenie w sprawie podejrzanych, którzy według doniesień byli zamieszani w handel narkotykami w rejonie Tisdale Place i Farmacy Avenue.

Dwa dni później, w sobotni wieczór, funkcjonariusze w ramach śledztwa wykonali nakaz przeszukania i aresztowali mężczyznę i kobietę w domu.

Policja twierdzi, że podczas wykonywania nakazu mężczyzna miał przy sobie naładowany pistolet oraz pewną ilość narkotyków, a funkcjonariusze znaleźli dwie sztuki broni palnej, amunicję, narkotyki i inne przedmioty mające wartość dowodową.

Ulotka / Policja w Toronto

Policja podała, że ​​34-letni mężczyzna został aresztowany i postawiono mu szereg zarzutów związanych z bronią palną i handlem narkotykami, w tym dwa przypadki posiadania broni uzyskanej w wyniku popełnienia przestępstwa, noszenie ukrytej broni, cztery przypadki posiadania broni palnej substancja kontrolowana Załącznik 1 dotyczący handlu ludźmi i posiadania dochodów z mienia lub rzeczy uzyskanych w wyniku przestępstwa / nieprzekraczających 5000 USD.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

W trakcie śledztwa w sprawie handlu narkotykami zatrzymano mężczyznę i kobietę, a także zabezpieczono broń palną i narkotyki - fot

Ulotka / Policja w Toronto

38-letnia kobieta również została aresztowana i jej postawiono szereg zarzutów, w tym utrudnianie spraw publicznych/funkcjonariuszowi pokojowemu/stawianie oporu, posiadanie broni palnej uzyskanej w wyniku popełnienia przestępstwa oraz cztery przypadki posiadania wykazu I substancja do celów nielegalnych obrót.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Policja podała, że ​​mężczyzna i kobieta mieli stawić się w niedzielę w Toronto Bail Centre.

Każdy, kto posiada informacje, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 416-808-3100 lub anonimowo, kontaktując się z Crime Stoppers pod numerem 416-222-TIPS (8477) lub pod adresem: www.222tips.com.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :