Media Center Programı Kodi

Daha önce XBMC adıyla bilinen Kodi, ödüllü bir ücretsiz ve açık kaynaklı medya merkezi yazılımıdır. Videolarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı, oyunlarınızı ve dahasını tek bir merkezde buluşturan Kodi, son derece kullanışlı bir media center uygulaması.

Pek çok kişi bilgisayarında medya dosyaları ve oyunlar için ayrı klasörler açarken, bazen aramakta zorluk çekiyor. Eskiden XBMC olan ve şimdi Kodi adıyla bilinen bu program ise işleri sizin adınıza biraz daha kolaylaştırıyor. Linux, OS X, Windows, iOS ve Android işletim sistemlerinde Rasperry Pi mini bilgisayarlar gibi bir çok farklı cihazda kullanabileceğiniz, 10 basamaklı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ve televizyonda, uzaktan kumandayla da kullanılabilen Kodi, en çok kullanılan videolarınızı, müziklerinizi, oynatma listelerinizi ve diğer dijital medyalarınızı kolaylıkla ulaşmanıza ve oynatmanıza imkan sağlıyor.

Bir nevi ev tiyatrosu yazılımı olan Kodi ile medya dosyalarınıza rahatlıkla erişebilirsiniz. Üstelik uygulamanın eklenti desteği de var ve hava durumu raporları, farklı temalar ve dahasını yükleyebiliyorsunuz. Bağış yöntemiyle çalışan Kodi’yi ücretsiz olarak indirebilir, hem bilgisayarınızda, hem mobil cihazlarınızda, hem de televizyonunuzda kullanabilirsiniz.

Programı aşağıdaki adresten sisteminizle uyumlu sürümünü seçerek indirebilirsiniz.

https://kodi.tv/download/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*