Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Lululemon podniósł cele na czwarty kwartał ze względu na duży popyt na wakacje – Kraj

/
/
/
32 Views

W poniedziałek firma Lululemon podniosła swoje prognozy sprzedaży i zysków w czwartym kwartale, co oznacza, że ​​głębsze rabaty i oferty specjalne zachęcają większą liczbę klientów do zakupu produktów firmy w okresie świątecznym.

Orzeczenie to nadeszło po prognozie producenta odzieży sportowej na początku ubiegłego miesiąca na słabe wyniki kwartału świątecznego.

Dyrektor finansowy Megan Frank powiedziała w poniedziałek, że spółka jest zadowolona z wyników osiągniętych w okresie świątecznym. „Nasze trendy sprzedażowe pozostają zrównoważone we wszystkich kanałach, kategoriach i lokalizacjach geograficznych, co pozwala nam podnosić nasze prognozy” – stwierdził Frank w oświadczeniu.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: „BIV: Lululemon raportuje lepsze niż oczekiwano zyski za drugi kwartał”


BIV: Lululemon odnotowuje lepsze niż oczekiwano zyski za drugi kwartał


Jak wynika z szacunków Adobe Analytics i danych Mastercard, sprzedaż świąteczna w 2023 r. była zróżnicowana, ponieważ sprzedawcy detaliczni starali się zwabić klientów wymagających dużych rabatów.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

W grudniu producent spodni do jogi Lululemon stwierdził, że osiągnął dobre wyniki podczas weekendu Święta Dziękczynienia, ale jednocześnie miał na uwadze otoczenie makroekonomiczne.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Lululemon oczekuje obecnie, że przychody w czwartym kwartale wyniosą od 3,170 miliardów dolarów do 3,190 miliardów dolarów, w porównaniu z poprzednią prognozą wynoszącą 3,135 miliardów dolarów do 3,170 miliardów dolarów.

Spółka prognozuje, że zysk na akcję w bieżącym kwartale będzie się mieścić w przedziale od 4,96 do 5,00 dolarów, w porównaniu z poprzednimi oczekiwaniami na poziomie 4,85 do 4,93 dolarów.

Co więcej, w poniedziałek Abercrombie i Fitch również podniosły swoje prognozy sprzedaży netto na czwarty kwartał, spodziewając się dużego popytu wakacyjnego.

Lululemon pozostawił jednak bez zmian prognozę kosztów sprzedaży i ogólnego zarządu.

Akcje spółki spadły w notowaniach przedsesyjnych o 2,4 proc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :