Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

London Knights powracają w trzeciej kwarcie, pokonując Owen Sound w rzutach karnych – Londyn

/
/
/
21 Views

Czasami, gdy pokonasz drużynę w jej własnym budynku, wskażą ci drzwi.

Po zwycięstwie 4:3 w Owen Sound 3 lutego, London Knights będą podekscytowani przekroczeniem tych drzwi.

Właściwie mogliby chcieć podziękować drzwiom. To mogło odegrać dużą rolę w tej serii, w wyniku której londyńczycy w ostatnich 19 meczach osiągnęli bilans 17-0-0-2.

Do trzeciej tercji pozostało 9:02, a naprawa drzwi na końcu lodu w Owen Sound, które nie pozostały zamknięte, wystąpiła z dużym opóźnieniem.

W rzeczywistości, sprawdzanie ciała przez napastnika Knights Kaspera Halttunena powaliło obrońcę ataku Maddena Steena.

Ekipie technicznej z Harry Lumley Bayshore Community Centre udało się to naprawić i gra została wznowiona. Londyn zamienił deficyt 3-1 na remis 3-3.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Denver Barkey strzelił jedynego gola w czterorundowej serii rzutów karnych, a Owen Willmore czterokrotnie obronił, co zapewniło Knights pierwsze zwycięstwo w serii rzutów karnych w sezonie 2023–2024.

Colby Barlow z drużyny Attack nie schodził z gry i otworzył wynik golem w grze w przewadze w 3:53 pierwszej tercji. To był szósty gol Barlowa w sześciu meczach.

Owen Sound myślał, że mają kolejnego gola w ręku, gdy wydawało się, że Servak ​​Petrovski strzelił gola. Stwierdzono, że gra padła golem na lodzie, ale została ona zweryfikowana i stwierdzono, że krążek uderzył w poprzeczkę i pozostał poza boiskiem.

Easton Cowan z drużyny Knights również trafił w poprzeczkę w ciągu pierwszych 20 minut.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Londyński obrońca Oliver Bonk opuścił boisko w pierwszej kwarcie po uderzeniu krążkiem w twarz.

Bonk powrócił w drugiej kwarcie z osłoną twarzy, a Knights doprowadzili do remisu 4:06. Do przerwy Alec Leonard strzelił z lewego punktu obok Cartera George’a i wpadł do siatki ataku, doprowadzając do remisu.

Trwało to nieco ponad trzy minuty, aż Barlow zdobył drugą bramkę, wykorzystując przewagę zawodnika z Owen Sound. Strzelił jednego gola przeciwko Londynowi, zdobywając swojego setnego gola w karierze, a Attack objął prowadzenie 2: 1 po 40 minutach.

Sam McCue obronił odbicie, dając ataku ataku dwubramkową przewagę, ale opóźnienie w zdobyciu bramki dało Rycerzom chwilę wytchnienia i nowe życie.

Cowan strzelił gola 44 sekundy po wznowieniu gry na 3: 2, po czym Bonk zremisował podaniem, które przeszło obok nogi na zaledwie 1:13 przed końcem regulaminowego czasu gry. Bonk strzelił remisowego gola po raz drugi w tygodniu. 27 stycznia oddał strzał przeciwko Erie Otters na 1:19 przed końcem meczu.

Londyn pokonał Attack 5:0 po dogrywce, ale Carter George nie mógł zdobyć bramki.

To przygotowało grunt dla Willmore’a i Barcy w rzutach karnych.

Rycerze pokonali Owen Sound 46-27.

W grze o władzę Londyn miał 0 na 4.

Atak był 2 na 5.

Przewaga liczebna pościgu Barki

Napastnik Knights Denver Barkey strzela więcej bramek strzelonych z rąk niż 50% drużyn Ontario Hockey League. Jego siódmy gol w roku padł 2 lutego przeciwko Erie Otters, kiedy bramkarz Erie Jacob Gibbons podał krążek do Eastona Cowana, a Cowan zauważył, że Barkey sam zmierza w stronę siatki Otters. Barkey ma najwięcej bramek straconych w sezonie OHL, odkąd Tucker Robertson strzelił osiem goli w sezonie 2021–2022.

Rekord OHL w jednym sezonie należy do Keitha Osborne’a z Niagara Falls Thunder, który strzelił 12 bramek w sezonie 1988–89. Osborne został wybrany z 12. miejscem w klasyfikacji generalnej przez St. Louis Blues w drafcie NHL Entry Draft w 1987 roku. Zagrał tylko 16 meczów w National Hockey League, ale zawodowo grał w hokeja w Ameryce Północnej i Europie od 1989 do 2000-2001.

Londyn strzelił w tym roku 22 gole w osłabieniu. Zespół Barry’ego Coltsa w sezonie 2015/16 zdobył 28 punktów.

Następny

Londyn rozegra trzy mecze w trzech miastach w ciągu 48 godzin, grając z drużyną Storm w Guelph 4 lutego o godzinie 16:00.

Rycerze i Storm nie widzieli się od 15 listopada, ale rozegrali już przeciwko sobie trzy z sześciu meczów w sezonie zasadniczym. Londyn wygrał wszystkie trzy łącznym wynikiem 13-3.

Były rycerz Brodie Crane z Union w Ontario i Zander Vecchia z Ridgetown w Ontario zostali przejęci przez Guelpha w ostatecznym terminie handlu OHL w 2023 roku.

Transmisja rozpocznie się o 15:30 na 980 CFPL pod adresem: oraz w aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.