Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

London Knights pokonują Saginawa Spirita i wygrywają swój 11. mecz w roku – Londyn

/
/
/
41 Views

Sześciu różnych strzelców strzeliło gola przeciwko Saginaw Spirit, gdy London Knights rozgromili gospodarzy Memorial Cup 2024 6:1, przedłużając swoją passę zwycięstw do 11 meczów.

Easton Cowan strzelił jednego gola i dołożył dwie asysty, a nowy Knight, Caleb Lawrence, strzelił swojego pierwszego gola w londyńskim mundurze i także zaliczył asystę.

Knights i Spirit reprezentują dwóch najlepszych graczy drużyn specjalnych w Ontario Hockey League, a Londyn wygrał bitwę drużyn specjalnych, strzelając dwa gole z przewagi męskiej i remisując w rzutach karnych.

Rycerze objęli prowadzenie już w początkowej fazie, która obfitowała w wiele akcji fizycznych.

Easton Cowan wniósł krążek do strefy Saginaw, pobiegł za siatkę, a następnie skręcił na lewe skrzydło, po czym wrzucił krążek do bramki, gdzie Cowan strzelił swojego 15. gola w roku i dał Londynowi prowadzenie 1:0 o godzinie 8:56. . .

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Nieco ponad trzy minuty później Jacob Julien podał do Olivera Bonka w grze w przewadze, a Bonk strzelił gola po raz trzeci w dwóch meczach, a Knights rozpoczęli drugą kwartę prowadząc 2:0.

Caleb Lawrence strzelił swojego pierwszego gola w londyńskim mundurze zaledwie 1:09 po rozpoczęciu meczu, kiedy znalazł luźny krążek i umieścił go za bramkarzem Spirit, Andrew Oakiem.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Sam O’Reilly wrzucił krążek do siatki Saginaw, zdobywając czwartego gola w czterech meczach, zwiększając prowadzenie Londynu do 4-0.

Calem Mangone umieścił Spirit na tablicy wyników w 16:15 drugiej tercji, ale w ostatniej minucie Max McCue podał do Williama Nicholla w grze dwa na jednego, a Nicoll zakończył mecz trudnym strzałem w nogi Oke za jego Piąty gol. Przewaga Koni wynosi -1 po 40 minutach.

Lawrence ukradł krążek na początku ostatniej tercji i oddał strzał, który został zatrzymany. Denver Barkey w końcu znalazł odbicie i strzelił swojego 22. gola w roku.

Londyn osiągnął doskonały wynik 8 na 8 w rzutach karnych przeciwko trzeciemu najlepszemu zagraniu w przewadze w OHL.

Tymczasem wiodąca w lidze gra w przewadze Rycerzy strzeliła dwa gole z pięciu szans.

Londyn ograniczył Spirit do 11 strzałów w pierwszej połowie i ogólnie pokonał Saginawa 35-31.

Michael Simpson powrócił do składu Knights po opuszczeniu dwóch meczów z powodu kontuzji i zaliczył 30 przystanków, co zapewniło mu 21. najlepsze zwycięstwo w lidze w tym roku.

Sam, Sam i Jett znajdują się na liście najlepszych perspektyw

Zespoły zostały wybrane do rywalizacji w meczu Top Prospects 2024, który odbędzie się 24 stycznia w Moncton w Nebrasce.

Zawodnik Knights Sam Dixonson zagra dla The Reds i zmierzy się łeb w łeb z kolegą z drużyny Samem O’Reillym i londyńczykiem Jettem Lucianco, który gra w drużynie Guelph Storm. O’Reilly i Lucianco zostali powołani do Team White.

W grze występuje 40 najlepszych zawodników kwalifikujących się do draftu, grających w Canadian Hockey League.

Stonehouse i Kanada w półfinale

Abby Stonehouse z Blenheim w Ontario i jej koleżanki z drużyny Kanady zmierzą się 13 stycznia z Czechami w półfinale Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 IIHF w Szwajcarii.

Stonehouse strzelił dwa gole i dziewięć punktów w zaledwie czterech meczach tegorocznego turnieju.

Kanada zagra o godzinie 9:00. W drugim półfinale o 13:00 drużyna USA zmierzy się z Finlandią.

Następny

Koncert Owen Sound Attack odbędzie się w niedzielę 14 stycznia o godzinie 14:00 w Londynie w Budweiser Gardens.

Zespół The Attack dodał do swojego składu młodszego brata londyńskiego napastnika Maxa McCue, Sama, a także doświadczonego obrońcę Connora Smitha. Obaj gracze pochodzili z Peterborough Petes.

Ten mecz będzie czwartym meczem pomiędzy Knights a Owen Sound.

Londyn wygrał pierwsze spotkanie 3: 2, a drugie 5: 4 po dogrywce dzięki zwycięskiej bramce Denver Barca.

Rycerze pokonali Attack 8:2 w przedostatnim meczu przed przerwą wakacyjną.

Transmisje rozpoczynają się o 13:30 na 980 CFPL, www.980cfpl.ca i aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.