Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

London Knights pokonali Barry’ego Coltsa i odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu – Londyn

/
/
/
54 Views

Easton Cowan strzelił gola i dodał dwie asysty po powrocie do London Knights, podczas gdy kanadyjski kolega z drużyny Oliver Bonk strzelił gola i asystował w wygranym 6:2 meczu Londynu z Barrie 5 stycznia na London Stadium w Budweiser Gardens.

Evan Van Gorp strzelił dla Rycerzy gola i asystę.

Choć ostatecznie strzelili osiem bramek, pierwszą część spotkania zespoły spędziły bezbramkowo dzięki pracy Michaela Simpsona przy bramce Londynu i Bena Westa przy bramce Barry’ego.

West dokonał dwóch dużych strat na Eastonie Cowanie i pozbawił Jacoba Juliena prowadzenia w osłabieniu.

Londyn nadal walczył w drugiej kwarcie i ostatecznie został nagrodzony trzema bramkami.

Landon Sim minął obrońcę Barry’ego i sam ruszył na przerwę. Sim został zatrzymany, ale Sam O’Reilly był w stanie odzyskać piłkę i dać Rycerzom prowadzenie 1: 0.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Trio debiutantów podwyższyło na 2:0, gdy Evan Van Gorp i Henry Brzustewicz połączyli siły, co pozwoliło Jaredowi Woolleyowi strzelić trzeciego gola w sezonie. Woolley wszedł w pole karne i trafił w słupek.

Londyn przedłużył swoją passę w grze w przewadze do 17 meczów, zdobywając co najmniej jednego gola na korzyść mężczyzn, gdy Jacob Julien wpisał się na listę strzelców Oliverowi Bonkowi o godzinie 16:06, zdobywając jego siódmą bramkę w roku o godzinie 16:06, witając jego powrót z mistrzostw Świata Juniorów . Mistrzostwa w hokeju.

Rycerze utrzymali Colts w zaledwie 10 strzałach na bramkę w 40 minut.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Nieco ponad cztery minuty przed ostatnią tercją Julien zdobył kolejnego długo oczekiwanego gola dla Cowana. Cowan był kolegą z drużyny Bonka w reprezentacji Kanady na Mistrzostwach Świata Juniorów.

Jednorazowy występ Sama Dickinsona dał Londynowi drugiego gola w grze w przewadze w meczu i prowadził 5:0 w 8:01 trzeciej tercji, a następnie William Nicoll ukradł krążek po końcówce Barry’ego i wykorzystał rzut karny, który trafił Evan Van Gorp. przed bramką i strzelił drugiego gola Van Gorpa w tylu meczach.

Najlepszy strzelec Colts, Bo Jelsma, strzelił dla Barrie’go dwa gole w końcówce, jednego z równej siły, a drugiego w grze w przewadze, dopełniając wynik.

Rycerze pokonali Barrie 35-23, a Simpson odniósł swoje 20. zwycięstwo w roku.

Londyński napastnik Rusłan Gazizow opuścił boisko w pierwszej kwarcie po oddaniu strzału przed bramkę Barry’ego i już nie wrócił.

Zespół USA zdobywa złoto w Szwecji

Napastnik Michigan State Spartans Isaac Howard strzelił dwa gole, a kandydat New York Rangers Gabe Perreault strzelił gola i miał dwie asysty, dzięki czemu Stany Zjednoczone po raz drugi w ciągu czterech lat zdobyły złoto na Mistrzostwach Świata Juniorów w hokeju na lodzie.

Stany Zjednoczone pokonały gospodarzy Szwecję 6:2, a Amerykanie strzelili trzy gole w trzeciej tercji, a następnie odzyskali dynamikę po bramce strzelonej przez Szwedów w ostatnich pięciu sekundach drugiej tercji. Jonathan Lekkerimaki ze Szwecji został wybrany Najcenniejszym Graczem turnieju.

Czechy w wielkim stylu wracają i zdobywają brąz na Mistrzostwach Świata Juniorów

Po oszałamiającym występie pięciu bramek w trzeciej kwarcie Czechy ponownie pokonały napastnika Finlandii i Rycerzy Kaspera Halttunena 8:5 w meczu o brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w hokeju na lodzie.

Finlandia wydawała się kontrolować przez 40 minut przy stanie 5-3, ale dwa gole przed 10. minutą trzeciej minuty wyrównały wynik, a następnie napastnik Prince George Cougars Ondrej Beshar dał Czechom prowadzenie na niecałe dwie minuty przed końcem a Czesi strzelili jeszcze dwie bramki do pustej bramki, świętując drugi z rzędu medal na Mistrzostwach Świata Juniorów po zdobyciu srebra w 2023 roku.

Halttunen zakończył turniej z trzema bramkami i trzema asystami w siedmiu meczach. Prowadzi Londyn pod względem bramek z 20 golami i prowadzi całą ligę OHL pod względem bramek w grze w przewadze.

Następny

Rycerze udają się do Mississauga 6 stycznia na mecz przeciwko Steelheads o 16:00.

Mecz ten będzie drugim i ostatnim spotkaniem pomiędzy obydwoma klubami.

2 grudnia Mississauga pokonała Londyn 5:1.

Transmisje rozpoczynają się o 15:30 na 980 CFPL, www.980cfpl.ca i aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.