Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

London Knights odbijają się od porażki 3:0 w Erie, ale drugi dzień z rzędu przegrywają w rzutach karnych – Londyn

/
/
/
28 Views

Malcolm Spence strzelił zwycięskiego gola w rzutach karnych dla Otters, gdy Erie pokonał London Knights 5:4 27 stycznia.

Była to druga porażka Londynu z rzędu w konkursie umiejętności i mogła wywołać u zawodników Knights poczucie déjà vu, ponieważ drugi wieczór z rzędu młody bramkarz z niewielkim doświadczeniem w Ontario Hockey League rozegrał ważny wieczór.

Zaledwie 24 godziny wcześniej w Budweiser Gardens Easton Rye zatrzymał 46 strzałów, wszystkie trzy w serii rzutów karnych, w swoim szóstym meczu w OHL.

W meczu przeciwko Otters Charlie Burns w swoim piątym meczu w OHL obronił 35 strzałów w regulaminowym czasie i w dogrywce, a następnie oddał dwa kolejne w serii rzutów karnych.

Podekscytowani wyprzedanymi kibicami podczas sobotniego wieczoru Star Wars Night w Erie Insurance Arena w Pensylwanii, rodzinne miasto Otters wydawało się, że na początku meczu ma przewagę po swojej stronie.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Erie strzelił trzy gole w pierwszych 20 minutach, a do siatki trafiły Alexis Daviau, Spencer Sowa i Sam Alfano.

Rycerze odpowiedzieli atakiem w drugiej kwarcie, kiedy Jacob Julien odbił się po uderzeniu w słupek po akcji w przewadze w 5:30. Wydawało się, że to dało Londynowi iskrę i doprowadzili do końca, a Spence odzyskał trzybramkowe prowadzenie Otters o 16:26.

Zaledwie 12 sekund później Max McCue oddał strzał obok debiutującego bramkarza Erie, zdobywając swojego 20. gola w roku, co pozwoliło Rycerzom odzyskać równowagę.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Kiedy Londyn przyjął rzut karny pod koniec drugiej tercji, Sam O’Reilly wyciągnął krążek ze szczeliny i w zwolnionym tempie kozłował krążek wokół Burnsa, gdzie O’Reilly wysłał go poza linię bramkową, zmuszając Rycerzy do uderzenia. zaledwie jednego gola przed ostatnią tercją.

Losowanie wymagało od Londynu pewnej wytrwałości. Trafili w poprzeczkę, słupek i wysoko strzelili w pole karne, zanim w regulaminowym czasie do końca meczu zdobyli przewagę na 1:19. Julien podawał Oliverowi Bonkowi z prawego rogu w lewą stronę bramki Otters, dzięki czemu Bonk strzelił swojego 15. gola w sezonie.

Londyn pokonał Erie 37-25.

Rycerze mieli przewagę 1 na 5, podczas gdy Wydry mieli 0 na 3.

Specjalne, specjalne zespoły

Rycerze mają najlepszy procent gry w przewadze w OHL i drugi pod względem odsetka zabójstw z rzutów karnych.

Mają także zaszczyt prowadzić ligę po drugiej stronie akcji w każdej z tych dyscyplin.

Londyn jest najniebezpieczniejszą drużyną w OHL, gdy przegrywa, ponieważ prowadzi w lidze z 19 bramkami straconymi. Najbliższą im drużyną jest Sault Ste. Marii od 13.

Mając przewagę zawodników, Rycerze oddali swoim przeciwnikom zaledwie trzy gole. To także najlepszy wynik w lidze.

Czterech byłych rycerzy dąży do doskonałości

UNB Reds mieli dobry sezon w U Sports. Zwycięstwo 3:2 nad St. Mary’s Huskies 26 stycznia, a następnie zwycięstwo nad Acadią 27 stycznia zapewniło drużynie doskonały bilans 26-0 w sezonie. Wśród byłych zawodników Ontario Hockey League w drużynie jest czterech byłych zawodników Knights. Sean McGurn, Kamarin Baber, Jason Willms i Cody Morgan dzielą teraz cztery mecze od doskonałego sezonu zasadniczego. Cała czwórka wniosła kluczowy wkład w rozwój klubu.

Następny

Londyn wraca do Kitchener w Ontario, aby zagrać z Rangersami we wtorek, 30 stycznia, w pierwszym meczu od czasu, gdy Knights pokonali Kitchenera u siebie w dniach 19–20 stycznia.

Londyn pokonał Rangersów 14:5 w tych dwóch meczach, a druga część rozpoczęła trzecią część wypełnioną zajęciami pozalekcyjnymi, trwającą godzinę i trzy minuty.

Transmisja rozpocznie się o 18:30 na 980 CFPL pod adresem: oraz w aplikacji Radioplayer Canada.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.