Kara za dogrywkę daje Detroit Red Wings zwycięstwo 4:3 nad Vancouver Canucks

/
/
/
15 Views

Jake Wallman strzelił rzut karny w 23 sekundzie po dogrywce, a Detroit Red Wings wykorzystali dwa gole prowadzenia w trzeciej kwarcie, aby pokonać w sobotę Vancouver Canucks 4:3.

Wallman otrzymał rzut karny po tym, jak Quinn Hughes uderzył go podczas ucieczki.

Lucas Raymond, Daniel Sprong i Michael Rasmussen strzelili główne gole dla Red Wings, którzy rozegrali swój pierwszy mecz od przerwy w All-Star.

Patrick Kane, który opuścił ostatnie siedem meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała, zaliczył asystę w swoim 1200 meczu w karierze.

Alex Lyon zatrzymał 28 strzałów.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Filip Hronek i Elias Pettersson mieli dla Canucks po golu i po dwie asysty. Nils Hoglander strzelił kolejnego głównego gola dla Vancouver, które miało passę 12 meczów z rzędu i zakończyło się czwartkową porażką 4:0 z Bostonem.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Casey DeSmith obronił 23 razy.

Obrońca Canucks Nikita Zadorov został ukarany karą meczową i nieprawidłowym zachowaniem w drugiej kwarcie za uderzenie Raymonda w głowę.

Detroit objęło prowadzenie w 45 sekundzie meczu, zdobywając 14. bramkę Raymonda w sezonie.

Canucks zremisowali po 15. golu Hoglandera w sezonie po 1:09 drugiej tercji. Strzałem z rzutu karnego pokonał zasłonięty Lyon.

Red Wings nie byli w stanie wykorzystać pięciominutowej przewagi stworzonej po faulu Zadorowa. Hronek przyjął wysoką karę w końcówce meczu w przewadze, dając Detroit prawie dwie minuty więcej z przewagą mężczyzny.

Gronek zadecydował o ucieczce wychodząc z pola karnego i zdobył bramkę przy 11:10 drugiej tercji.

Pettersson strzelił swojego 28. gola w sezonie po odbiciu niecałe trzy minuty później.

Z Hoglanderem w polu karnym, Sprong strzelił gola w 2:33 trzeciej tercji i zmniejszył prowadzenie Canucks do 3-2.

Rasmussen wyrównał wynik w 7:51 kwarcie, odwracając strzał Wollmana.