Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Justin Bieber przejmuje lód i zajmuje centralne miejsce podczas Weekendu Gwiazd NHL

/
/
/
24 Views

TORONTO (AP) – Justin Bieber był jedną z największych gwiazd weekendu gwiazd NHL, występując na imprezie, którą organizował na początku tygodnia i faktycznie biorąc udział w zawodach przed sobotnim turniejem 3 na 3.

Bieber był jednym z czterech kapitanów gwiazd, wraz z innymi Kanadyjczykami Michaelem Bublé, Willem Arnettem i Tate McRae. Brał udział w rozgrzewkach i na tę okazję został nagrany do mikrofonu.

„Minęła minuta, ale dostarczyła mnóstwo frajdy” – powiedział Bieber podczas jazdy na łyżwach. “To jest sen.”

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Bieber pozował do zdjęć z aktualnym MVP i mistrzem umiejętności zawodowych Connorem McDavidem, rozmawiał z Eliasem Petterssonem, a nawet Siergiej Bobrowski zapytał go, czy naprawdę gra. To byłoby za daleko.

„Nie, tylko dla rozgrzewki” – powiedział Bieber. „W przeciwnym razie będzie mnie to boleć”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

MVP meczu All-Star 3 na 3 Auston Matthews był fanem obecności Biebera.

„Wszyscy to uwielbiali – on najwyraźniej to uwielbiał” – powiedział Matthews. „To był dla niego fajny moment, aby wyjść na lód i porozmawiać z kilkoma chłopakami. Jeśli mam być szczery, myślę, że wszystkim się to bardzo podobało.”

Podczas meczu Bieber miał na sobie za ławką grzybowy płaszcz z motywem Super Mario Brothers, co było ukłonem w stronę Bublé, który w czwartkowy wieczór po draftie gracza powiedział, że je grzyby.

Matthews powiedział, że gracze żartowali, że trener Boston Bruins Jim Montgomery powinien założyć płaszcz. Zamiast tego został przy Bieberze.

„Bardzo nam się podobało” – powiedział Matthews. „Jeśli jesteś wysoko na trybunach, nie ma wątpliwości, że z łatwością wychwycisz go z tłumu”.

© 2024 Prasa kanadyjska

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :