Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Edmonton Oilers ustanowił nowy rekord zespołu dzięki dziesiątemu zwycięstwu z rzędu – Edmonton

/
/
/
29 Views

Edmonton Oilers ustanowili rekord zespołu dzięki swojemu 10. zwycięstwu z rzędu w sobotni wieczór, pokonując na wyjeździe 2:1 nad Montreal Canadiens.

„Właśnie znaleźliśmy sposoby na wygrywanie gier; Niezależnie od tego, czy chodzi o dobrą grę bramkarzy, zespoły specjalne, grę w przewadze, rzuty karne, trzecia, czwarta czy pierwsza linia ma znaczenie” – powiedział po meczu główny trener Oilers, Chris Knoblauch.

Canadiens wcześnie rozpoczęli grę w przewadze, gdy Cole Caufield oddał strzał obok Stuarta Skinnera z lewego skrzydła.

W drugiej połowie „Oliwiarze” mieli kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Leon Draisaitl znalazł Connora McDavida, który chciał otwarcie spojrzeć na grę w przewadze, ale McDavid strzelił obok bramki. Pod koniec drugiej rundy Ryan Nugent-Hopkins oddał jeden strzał z prawej flanki, ale Sam Montembeault ruszył i obronił strzał.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

W pierwszej minucie trzeciego meczu Warren Voegele wjechał w siatkę, powodując, że krążek utknął pomiędzy łyżwą Montembeaulta a słupkiem. Leon Draisaitl zdobył bramkę na 1-1. Canadiens walczyli o interwencję bramkarza, gdy Voegele zdawał się uderzać kijem Montembeaulta, gdy ten wcinał się w pole karne. Po analizie wideo bramka została uznana.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Potem akcja się nasiliła. Voegele trafił w słupek po zagraniu dwa na jednego. Connorowi Brownowi odmówiono ucieczki w krótkim składzie. Sean Monahan mógł strzelić do wszystkich bramek, ale krążek minął bramkę. Skinner wykonał blokującą obronę po potężnym strzale Caufielda.

Bramka z gry Brendana Gallaghera strzeliła Cody’emu Ceciemu na 1:49 do końca regulaminowego czasu, ale Oilers nie byli w stanie strzelić zwycięskiego gola.

W dogrywce Mike Matheson został wezwany za arogancję Darnell Nurse. Gra w przewadze Evana Boucharda zakończyła mecz na 2:01 przed końcem dodatkowej sesji.

„Ich bramkarz spisał się świetnie i miał wiele interwencji ze strony niektórych z naszych czołowych zawodników, ale nie poddawaliśmy się i wiedzieliśmy, że znajdziemy jednego lub dwóch” – powiedział Draisaitl.

Oilers ustanowili także rekord zespołowy, odnosząc ósme zwycięstwo z rzędu.

Skinner obronił 23 razy. Montembeault zdobył 39 punktów.

„To trudny zespół ze względu na swoją szybkość i ofensywną grę i myślę, że poradziliśmy sobie z tym całkiem nieźle” – powiedział główny trener Canadiens, Martin St. Louis.

We wtorek Oilers (23-15-1) podejmowali Toronto Maple Leafs (630 CHED, wznowienie o 17:30, mecz o 19:00).

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :