Edmonton Oilers pokonali Los Angeles Kings 4:0 – Edmonton

/
/
/
17 Views

Edmonton Oilers przegrali sobotni wieczór w Los Angeles po raz drugi w sezonie, przegrywając 4:0.

„Szczerze mówiąc, myślę, że po prostu zagrali lepiej od nas” – powiedział po meczu napastnik Oilers Zach Hyman. „Coś trzeba tam zrobić, oczywiście nie było tam zbyt wiele miejsca. Wygrali bitwę drużyn specjalnych i wygrali mecz. ”

Po bezbramkowej pierwszej połowie, Kings przejęli kontrolę po zdobyciu bramek w odstępie 49 sekund na początku drugiej tercji. Pierre-Luc Dubois oddał mocny strzał z prawego skrzydła obok Stuarta Skinnera. Następnie Quinton Byfield ustawił Trevora Lewisa na gola w sytuacji dwa na jednego. Wydawało się, że Corey Perry strzelił swojego pierwszego gola jako naftowiec w połowie drugiej połowy, kiedy otrzymał niskie podanie od Leona Draisaitla, ale David Rittich znakomicie obronił z prawego pola.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Ryan Nugent-Hopkins oddał mocny strzał w przewadze na początku trzeciej tercji, ale Rittich ponownie mocno się zatrzymał. Byfield podwyższył na 3:0 po odbiciu na 12:54 przed końcem.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Oilers wyciągnęli Skinnera jako dodatkowego napastnika na 5:37 przed końcem. Byfield strzelił do pustej siatki przy czasie 2:42.

W swoim pierwszym meczu w sezonie Rittich zaliczył 27 przystanków. Skinner obronił 23 razy.

„Myślę, że pierwszy mecz z Vegas był prawdopodobnie naszym najlepszym meczem” – powiedział główny trener Oilers, Chris Knoblauch, po poproszeniu go o podsumowanie występu po przerwie na All-Star. „Wygraliśmy drugi mecz, a potem dzisiejszy wieczór. . . Prawdopodobnie był to mecz, w którym szukaliśmy sposobów na zwycięstwo w tej serii, ale dzisiaj to nie wystarczyło. Ogromne uznanie dla Los Angeles za sposób, w jaki grali, a ich bramkarz na pewno spisał się bardzo dobrze. Przerwaliśmy, ale biorąc pod uwagę liczbę szans, jakie mieliśmy, myślę, że mogliśmy kilka wykorzystać.

Był to pierwszy mecz Kings pod okiem tymczasowego głównego trenera Jima Hilliera. 2 lutego zastąpił Todda McLellana.

We wtorek Oilers (30-17-1) podejmowali Detroit na własnym boisku (630 CHED, wznowienie o 17:30, mecz o 19:00).

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.