Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Edmonton Oilers pokonali Flames i przedłużyli passę zwycięstw do 13 meczów – Edmonton

/
/
/
33 Views

W sobotni wieczór w Calgary Edmonton Oilers wygrali swój 13. mecz z rzędu, przegrywając 3:1 z Flames.

To najwięcej zwycięstw z rzędu w historii kanadyjskiej drużyny. W sezonie 1967–68 Montreal Canadiens wygrali 12 meczów z rzędu.

„Staramy się zachować pokorę i skupienie” – powiedział po meczu główny trener Oilers, Chris Knoblauch. „Myślę, że stawka jest wysoka. Rozmawiamy o rankingach, o tym, co musimy osiągnąć i czy jesteśmy zadowoleni z tego, gdzie jesteśmy teraz. . . powinniśmy być szczęśliwi tam, gdzie jesteśmy, ale w rzeczywistości nie jesteśmy szczęśliwi ani zadowoleni. I myślę, że kiedy poczujemy satysfakcję z tego, gdzie jesteśmy, zaczniemy się relaksować; zaczniemy iść na skróty. I wiesz, nie widzę, żeby nasz zespół w ogóle to robił. Jesteśmy bardzo zmotywowani i wspaniale jest mieć grupę zawodników pracujących równie ciężko i skupionych na stojącym przed nami zadaniu. Dzięki temu nasza praca jako sztabu szkoleniowego jest znacznie łatwiejsza.”

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Po kilku dobrych szansach na bramkarza Flames, Dana Vladara, Oilers w końcu przebili się na 4:57 przed końcem pierwszej połowy. Ryan McLeod dołączył do obrony Flames i strzelił dziewiątego gola w sezonie.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Flames zremisowali dwie minuty po drugiej tercji, kiedy Mackenzie Weegar przyjął podanie od Blake’a Colemana po grze trzy na jednego.

Oilers skorzystali na ładnym odbiciu w 1:39 trzeciej tercji. Podanie Sama Gagnera zza siatki trafiło w łyżwę, a następnie trafiło pod kciuk łapacza Vladara. Zach Hyman w ostatniej minucie obronił bramkę przy pustej siatce.

Stuart Skinner obronił 26 bramek i odniósł swoje dziesiąte zwycięstwo z rzędu, ustanawiając tym samym rekord drużyny pod względem większości zwycięstw z rzędu przez bramkarza (Grant Fuhr, 1985/86).

Oilers ustanowili nowy rekord zespołowy dziewiątym zwycięstwem z rzędu.

Dobra passa Connora McDavida zakończyła się na 12 meczach.

We wtorek Oilers (26-15-1) podejmowali Columbus Blue Jackets (630 CHED, wznowienie o 17:30, mecz o 19:00).

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.