Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Edmonton Oilers pokonali Blue Jackets i odnieśli 14 zwycięstw z rzędu – Edmonton

/
/
/
25 Views

We wtorek wieczorem drużyna Edmonton Oilers odniosła czternaste zwycięstwo z rzędu, pokonując na stadionie Rogers Place 4:1 Columbus Blue Jackets.

„Jeden uszł nam na sucho” – powiedział po meczu główny trener Oilers, Chris Knoblauch.

Oilers objęli prowadzenie 7:30 po grze w przewadze. Evander Kane pobiegł lewym skrzydłem i podał do Warrena Voegele, który zanotował swój 10. mecz w sezonie.

„Mamy na tej sali świetnych liderów i myślę, że chłopaki to zaakceptowali i to naprawdę pomogło nam kontynuować tę passę” – powiedział Voegele.

Dmitrij Woronkow zremisował po tym, jak Sam Gagner odwrócił krążek w pobliżu siatki Oilers.

Druga tercja przyniosła bezbramkowy remis, ale nie obyło się bez akcji i większość z nich zakończyli Oilers. Przez większą część meczu Blue Jackets trzymali Oilers na dystans i zmusili Stuarta Skinnera do kilku dobrych interwencji.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Myślę, że właśnie dlatego my, bramkarze, uwielbiamy grać w tę grę – te momenty, w których możesz wykonać kilka świetnych interwencji i utrzymać drużynę” – powiedział Skinner. „Dużą częścią naszej pracy jest zapewnienie drużynie szansy na zwycięstwo i myślę, że robiłem to przez kilka okresów, a potem w trzeciej kwarcie zabraliśmy ją do domu. To była naprawdę dobra kontratak naszej grupy.”

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

„Kiedy nie graliśmy swojego najlepszego hokeja, on wzmagał się, kontrolował sytuację i utrzymywał nas w grze” – Evander Kane powiedział o Skinnerze. Wykonaliśmy dobrą robotę, wygrywając mecze na różne sposoby i właśnie to trzeba zrobić, jeśli chcesz wygrać 14 meczów z rzędu.

Oilers przez chwilę cieszyli się z gola Connora McDavida w grze w przewadze, ale gol został unieważniony, gdy Blue Jackets skutecznie walczyli o sprawdzenie spalonego.

Tuż przed pięciominutową trzecią tercją strzał Bretta Kulaka trafił Ryana Nugenta-Hopkinsa i trafił w słupek. Voegele został zatrzymany, zanim Kane w końcu strzelił swojego 15. gola.

Zaledwie 55 sekund później McDavid oddał strzał obok powalonego Elvisa Merzlikina. Został powalony przez Zacha Hymana, ale Blue Jackets nie rzucili mu wyzwania, gdy Hyman został wepchnięty w bramkarza. Dylan Holloway dodał asekurację, strzelając gola na 4:24 przed końcem.

„Rozegrał dla nas dwa naprawdę dobre mecze” – Knoblauch powiedział o Hollowayu. „Był silny fizycznie, szybki i naprawdę solidny w obronie krążka. To dobry dodatek do naszego zespołu.”

Skinner obronił 27 meczów i ustanowił nowy rekord drużyny swoim 11. zwycięstwem z rzędu.

W czwartek Oilers (27-15-1) zmierzą się z Chicago Blackhawks (630 CHED, pojedynek o 17:30, mecz o 19:00).

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.