Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Dwóch aresztowanych, jeden zabity, dwóch nadal poszukiwanych po strzelaninie w Londynie w Ontario w lipcu 2022 r. właściciel sklepu jubilerskiego

/
/
/
17 Views

Policja w Londynie w Ontario twierdzi, że dwóch podejrzanych przebywa w areszcie, jeden nie żyje, a dwóch pozostałych pozostaje niezidentyfikowanych i niewyjaśnionych w związku ze strzelaniną, w wyniku której w lipcu 2022 r. ranny został mężczyzna w czerwonym porsche.

We wtorek, około półtora roku po strzelaninie, policja ogłosiła, że ​​dwóch podejrzanych przebywa w areszcie i postawiono im zarzuty.

23-letniemu mężczyźnie z Saint-Sauveur w Quebecu i 23-letniemu mężczyźnie z Toronto usłyszano zarzuty obejmujące napaść i rozbój z bronią w ręku. Policja twierdzi, że zidentyfikowano jednego z czterech podejrzanych w tej sprawie, ale śledztwo wykazało, że już nie żyje.

Czwarty podejrzany widziany podczas monitoringu nie został jeszcze zidentyfikowany.

„Policja w dalszym ciągu kontaktuje się z obywatelami w sprawie toczącego się śledztwa” – podała policja w oświadczeniu.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Policja podała wcześniej, że w sprawie jest pięciu podejrzanych, czterech zbliżało się do Porsche, a piąty pozostał w pojeździe podejrzanych, ale we wtorek policja podała, że ​​nie uzyskano opisu podejrzanego kierowcy.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Są dwie osoby niezidentyfikowane, ale nie ma opisu kierowcy” – wyjaśniła policja.

Chociaż policja nie zidentyfikowała ofiary, dwa dni po strzelaninie partnerka biznesowa Subha Qutob powiedziała Global News, że ofiarą była Riham Kamil, właścicielka RK Forever.

Kutoba nie było w pobliżu, gdy doszło do strzelaniny, ale twierdzi, że kamery monitoringu sklepu uchwyciły część zdarzenia, w tym podejrzany pojazd zaparkowany na placu przy Wonderland Road South, w pobliżu Teeple Terrace, przez co najmniej 20 minut przed strzelaniną. 27 lipca 2022 r

Po tym, jak Kamil zamknął sklep i opuścił budynek, sprawcy wysiedli z samochodu i próbowali dostać się do porsche Kamila – powiedział wówczas Kutob.

„Wtedy Riham próbował ruszyć samochodem i został postrzelony”.

Kamilowi ​​udało się zadzwonić pod numer 911 po strzelaninie, a następnie, czekając na przybycie służb ratunkowych, zadzwonił do swojej żony i Kutoba – powiedział Kutob.

Ratownicy medyczni przewieźli go do szpitala, gdzie przeszedł trzygodzinną operację. Kutob powiedział, że kula weszła w lewą stronę tułowia, złamała dwa żebra i utkwiła około cala od serca.

Policja nie podała szczegółów, ale we wtorek w e-mailu do Global News potwierdziła, że ​​ofiara wciąż żyje.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

— z plikami Matthew Trevithicka.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :