Düz Renkte ve Yazı İçeren Wallpaper Oluşturma

Masaüstünüzde nasıl bir wallpaper kullanmayı tercih ediyorsunuz? İşletim sisteminin varsayılan duvar kağıdını değiştirmiyor ya da bir manzara resmi vs. kullanmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Bence düz renk wallpaper kullanmayı düşünmelisiniz. Karmaşık olmayan ve farklı renkler içermeyen sade bir wallpaper kullanmak masaüstünüzde daha rahat çalışmanıza olanak tanır.

Duvar kağıdına yazı eklemeniz de mümkün. Belki sevdiğiniz özlü bir söz ya da şirketiniz, web sitenizin adı. Bu şekilde bir wallpaper oluşturmak için bir resim düzenleme programlarından faydalanabilirsiniz. Paint kullanarak bile bu şekilde wallpaper hazırlamanız mümkün. Benim tavsiyem ise programlarla uğraşmak yerine bu iş için oluşturulmuş olan web sitesinden faydalanmanız yönünde olacak.

Sadece yazı içeren düz renk wallpaper nasıl yapılır?

Metin içere duvar kağıtları oluşturmak için https://textwallpaper.online/ adresindeki siteyi ziyaret edin. Start butonuna tıkladıktan sonra arkaplan rengini seçin. Çok sayıda renk var sizin için uygun olanı mutlaka vardır. Hemen yandaki kutudan yazınız için bir renk belirleyin. Type Someting Here yazan yere yazınızı yazın. Yazının büyüklüğünü istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra çözünürlüğünüzü girerek resmi bilgisayarınıza indirin.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*