Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Czterech mężczyzn aresztowanych w związku z serią napadów na sklepy w Toronto – Toronto

/
/
/
19 Views

Policja podała, że ​​czterech mężczyzn z Toronto zostało aresztowanych w związku z ośmioma napadami na sklepy, do których doszło w całym mieście od czwartku 18 stycznia do piątku 2 lutego.

Policja podała, że ​​podczas tych incydentów do sklepu weszło czterech zamaskowanych mężczyzn, a gdy byli w środku, okazali, że są uzbrojeni i zażądali pieniędzy.

Następnie mężczyźni zabrali znaczną ilość pieniędzy oraz papierosów i uciekli z miejsca zdarzenia.

Podczas jednego z takich incydentów jeden z podejrzanych wymachiwał bronią palną.

W poniedziałek policja w Toronto opublikowała wideo z jednego z incydentów. Na nagraniu widać ofiarę stojącą za ladą sklepu, podczas gdy dwóch zamaskowanych podejrzanych wchodzi do środka, a trzeci czeka przy drzwiach.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Jeden z podejrzanych idzie za ladą w stronę ofiary stojącej w pobliżu kasy. Drugi podejrzany przeskakuje ladę, a następnie kradnie przedmioty z gablot. Następnie trzej podejrzani uciekają ze sklepu.

Policja w Toronto poinformowała, że ​​członkowie jej oddziału aresztującego wszczęli dochodzenie w sprawie incydentów. Krótko po ostatnim napadzie, który miał miejsce w piątek, funkcjonariusze zlokalizowali wszystkich czterech podejrzanych i zatrzymali ich.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Podejrzani, w wieku od 18 do 22 lat, usłyszą szereg zarzutów, w tym rozbój z użyciem broni palnej, włamanie i przebranie się z zamiarem kradzieży mienia uzyskanego w wyniku przestępstwa.

Policja prosi lokalnych mieszkańców, firmy i kierowców, którzy mogą posiadać nagrania CCTV lub nagrania zdarzenia, o kontakt ze śledczymi.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :