Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Centrum Zdrowia Dauphin zdobędzie nowe łóżka i sfinansuje leczenie raka – Winnipeg

/
/
/
33 Views

Szpital otrzyma dziewięć nowych łóżek dla zaawansowanych nowotworów. Regionalne Centrum Zdrowia Dauphin w ManitobiePoinformowali o tym w środę premier Wab Kinew oraz minister zdrowia, seniorów i opieki długoterminowej Uzoma Asagwara.

„Naszym celem jest, aby jak największa liczba mieszkańców wiejskich Manitob usłyszała te cztery niesamowite słowa: «Jesteś wolny od raka»” – powiedział Kinew.

„Ten remont nie tylko zapewni więcej miejsca dla pacjentów chorych na raka poddawanych chemioterapii, ale także zwiększy możliwości endoskopii, skróci czas oczekiwania na operacje i ulepszy Regionalne Centrum Zdrowia Dauphin, umożliwiając dostęp do opieki większej liczbie pacjentów z całego Parkland.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Zaczyna się o 20: Otwarcie nowego centrum szkolenia pielęgniarek w Neepawie w stanie Man.


„Wszystko zaczyna się o 20:00”: Otwarcie nowego centrum praktycznego szkolenia pielęgniarek w Neepawie w stanie Man.


„To kolejny krok w dążeniu naszego rządu do poprawy opieki zdrowotnej w Parklands”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Obecnie trwa drugi etap szerszego remontu szpitala, który ma zakończyć się latem.

Otrzymuj najświeższe informacje na temat zdrowia IQ. Wysyłane na Twój e-mail co tydzień.

„Zapewnienie rodzinom zmagającym się z diagnozą nowotworu oraz pacjentom wymagającym operacji otrzymania wysokiej jakości opieki blisko domu jest priorytetem naszego rządu” – stwierdziła Asagwara. „Słyszeliśmy również od personelu medycznego, jak trudno jest zapewnić pacjentom możliwie najlepszą opiekę, ale nie ma na to środków. Dzięki tej inwestycji personel pierwszej linii Dauphine otrzyma sale do badań, łóżka pooperacyjne i możliwości chirurgiczne, których potrzebują, aby zapewnić pacjentom poziom opieki, jakiego oczekują i na który zasługują”.

Minister zauważył, że rozbudowa jest częścią inwestycji kapitałowej o wartości 7,8 mln dolarów, która obejmuje również remont pierwszego piętra w celu dostosowania go do rozbudowy placówki CancerCare Manitoba (CCMB).

„Budowanie potencjału fizycznego i ludzkiego jest niezbędne do utrzymania usług onkologicznych” – powiedział dr Sri Navaratnam, prezes i dyrektor generalny CancerCare Manitoba.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Innowacja HSC Radiothon ma nadzieję zebrać fundusze na opiekę zdrowotną


Innowacja HSC Radiothon ma nadzieję zebrać fundusze na opiekę zdrowotną


„Jestem podekscytowany, że ta renowacja wspiera zdolność CCMB do dalszego zapewniania dostępu do wysokiej jakości usług onkologicznych bliżej miejsc zamieszkania pacjentów”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Po uruchomieniu możliwe będzie wykonanie nawet 300 endoskopii więcej rocznie, zwalniając jednocześnie miejsce na salach operacyjnych.

„Współpracując z naszymi partnerami i interesariuszami z branży opieki zdrowotnej, Prairie Mountain Health jest zadowolona, ​​że ​​początkowa faza projektu transformacji placówki klinicznej zakończyła się sukcesem” – powiedział Brian Schoonbart, dyrektor generalny Prairie Mountain Health. „Wraz z przeniesieniem oddziału onkologii na parter szpitala i rychłym uruchomieniem nowego oddziału endoskopii, w dalszym ciągu poszerzamy dostęp do usług w naszym regionie.”


Kliknij, aby obejrzeć wideo: „Odwołano operacje, ponieważ szpitale stale zmieniają personel i zwiększają liczbę miejsc”


Operacje odwołano, ponieważ szpitale stale zmieniają personel i zwiększają pojemność


© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :