Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Celine Dion niespodziewanie pojawiła się na scenie podczas ceremonii rozdania nagród Grammy

/
/
/
12 Views

Kanadyjczycy z niecierpliwością czekali na jedną ze swoich osób – Joni Mitchell – która wystąpi na scenie podczas niedzielnego wieczoru rozdania nagród Grammy, ale to Celine Dion sprawiła największą niespodziankę wieczoru.

Piosenkarka z Quebecu wyszła na scenę, aby wręczyć nagrodę Albumu Roku, wyglądając oszałamiająco w jasnoróżowej sukience, błyszczącym naszyjniku i ciemnożółtym płaszczu.

„Dziękuję wszystkim” – powiedziała Dion publiczności, wchodząc na scenę, uśmiechając się przez łzy. “Ja też cię kocham.”

„Kiedy mówię, że jestem szczęśliwy, że tu jestem, naprawdę mówię to z głębi serca”.

Celine Dion występuje na scenie podczas 66. ceremonii wręczenia nagród Grammy w Crypto.com Arena 4 lutego 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Kevin Winter/Getty Images dla Akademii Nagrań

Kontynuowała: „Ci, którzy mają szczęście wziąć udział w rozdaniu nagród Grammy, nigdy nie powinni uważać za oczywistość miłości i radości, jakie muzyka wnosi do naszego życia i ludzi na całym świecie”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Zauważając, że była na scenie, aby wręczyć tę samą nagrodę, którą 27 lat temu wręczyli jej Diana Ross i Sting, ogłosiła Taylor Swift zwycięzcą albumu roku.

(Od lewej) Celine Dion, Taylor Swift i René-Charles Angélil biorą udział w 66. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Grammy w Crypto.com Arena 4 lutego 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Kevin Mazur/Getty Images dla Akademii Nagrań

Mniej więcej w połowie niedzielnej audycji zauważył „The Hollywood Reporter”. Dion czeka na windę w Crypto.com Arena w Los Angeles na ceremonii rozdania nagród Grammy w towarzystwie swojej stylistki i torby pełnej sukienek.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Od czasu ogłoszenia diagnozy zespołu sztywności (STS) pod koniec 2022 roku Dion w dużej mierze wycofała się z życia publicznego.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Następnie wyznała, że ​​choroba nie pozwala jej „śpiewać tak, jak jestem przyzwyczajona”.

Od tego czasu jej siostra podzieliła się kilkoma druzgocącymi aktualizacjami na temat stanu zdrowia piosenkarki, a ostatnio przekazała francuskojęzycznemu serwisowi informacyjnemu 7 Jours, że jej siostra nie może już kontrolować niektórych ruchów ciała, ale ostatecznym celem jest „powrót na scenę”.

„W jakim stopniu? Nie wiem” – dodała Claudette Dion.

Według Uniwersytetu Medycznego Yale przyczyna SPS, niezwykle rzadkiej choroby, jest wciąż nieznana, „ale badacze podejrzewają, że może to być wynikiem reakcji autoimmunologicznej, podczas której organizm atakuje komórki nerwowe w ośrodkowym układzie nerwowym, które kontrolują ruch mięśni .”

Fundacja ds. badań nad zespołem sztywnej osoby stwierdza, że ​​„najczęstszymi objawami SPS są sztywność, sztywność i skurcze mięśni tułowia, w tym pleców i kończyn”.

Mogą być spowodowane czynnikami drażniącymi ze środowiska, takimi jak głośne dźwięki lub stres emocjonalny.

W zeszłym tygodniu Dion ogłosiła, że ​​wypuści film dokumentalny pt Ja: Celine Dionbędzie kroniką jej pierwszego roku w SPS.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Ostatnie kilka lat było dla mnie ogromnym wyzwaniem – od odkrycia swojej choroby do nauczenia się, jak z nią żyć i radzić sobie z nią, nie pozwalając, by mnie definiowała” – stwierdziła 55-letnia Dion w oświadczeniu.

„W miarę kontynuowania mojej podróży ku wznowieniu kariery wykonawczej zdałem sobie sprawę, jak bardzo tęskniłem za spotkaniami z moimi fanami. Podczas tej nieobecności zdecydowałam, że chcę udokumentować ten etap mojego życia, aby pomóc innym z tą samą diagnozą.”

Streszczenie filmu brzmi: „Od odwiedzania jej garderoby i rzeczy osobistych po spędzanie czasu w studiu nagraniowym, dokument ukazuje nigdy wcześniej nie widziane życie osobiste światowej megagwiazdy. Emocjonalny, energetyczny i poetycki list miłosny do muzyki. Ja: Celine Dion rejestruje ponad rok zdjęć, podczas których legendarna piosenkarka wkracza na ścieżkę prowadzącą do otwartego i autentycznego życia pośród choroby”.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Amazon MGM nabył światowe prawa do filmu, ale data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :