Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Call of the Wild: Montreal Canadiens pokonuje Philadelphia Flyers 3:2 w rzutach karnych – Montreal

/
/
/
45 Views

Montreal Canadiens udali się na krótki mecz do Filadelfii przeciwko zaskakująco dobrym Flyers. Filadelfia walczy o miejsce w play-offach i potrzebuje dwóch punktów. Montreal również spisał się w tym roku lepiej, niż oczekiwano, ale ma niewielkie szanse na awans po sezonie.

Montreal zdobył bramkę w serii rzutów karnych dzięki gwiazdorskiemu bramkarzowi Caydenowi Primeau. Filadelfia strzeliła jedynego gola w sześciu meczach i wygrała 3:2.

Konie Wilde’a

Juraj Slafkovski nadal ma problemy z celnym strzelaniem na poziomie NHL, ale swoje mocne strony wykorzystuje, by zdobywać gole. Slafkowski szybko przekonuje się, że ma siłę fizyczną i będzie trudno go odciągnąć od przodu siatki, jeśli zdecyduje się tam przebić.

W połowie pierwszej połowy Kanadyjczycy oddali tylko jeden celny strzał na bramkę. Dominują, choć prowadzą 1:0 po strzale Seana Monahana, a Slafkowski po prostu wbiega w miejsce, w którym padają bramki.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Obrońca nawet nie próbował zatrzymać wielkiego Sławkowskiego, który zrobił scenę pod bramką. Zaliczył asystę przy golu Davida Savarda. Byłoby wspaniale dla Canadiens, gdyby Slafkovski również strzelał krążkiem od trzech do pięciu razy w ciągu nocy, ale to świetny początek, który sieje spustoszenie przed siatką.

Linia ataku w dalszym ciągu jest doskonała, a Nick Suzuki i Cole Caufield odkryli, że mają więcej posiadania piłki ze Slafkovskim niż ktokolwiek inny, z wyjątkiem Kirby’ego Dach, który wykonał kilka runów z tą parą. W tym kierunku można znaleźć zadatki na dobrą drużynę hokejową. O czołowej drużynie hokejowej można mówić wtedy, gdy Slafkowski odda kilka dobrych strzałów na wyjeździe.

To musi nadejść. Postępy Sławkowskiego w tym sezonie są astronomiczne. Przeszedł od niemożności osiągnięcia czegokolwiek do osiągnięcia ogromnego sukcesu w niewiarygodnie krótkim czasie. Nie ma podstaw sądzić, że nie może ona dalej rosnąć w tak szybkim tempie.

Jako przykład weźmy moment drugiego okresu. Slafkovskiy udaje się na przerwę i mija szybko ścigającego obrońcę. Wybiera talię. Biorąc pod uwagę pogoń obrońcy, tę grę było trudniej przerobić. Łatwiej byłoby uderzyć, zanim dystans do Slafkowskiego się zmniejszył. Można to odebrać jako negatyw, ale jest to pozytyw, ponieważ zasłużył na prowadzenie. Następnie pokażemy Ci, jak to przekonwertować.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Ten pierwszy wybór mógł okazać się ogólnie właściwym wyborem. Pod koniec października prawie nikt by tak nie mówił. Kolejnym powodem, aby sądzić, że tak jest, jest jego oddanie swojemu rzemiosłu i chęć osiągania wybitnych wyników. Niemal codziennie przechodzi dodatkowe treningi pod okiem sztabu trenerskiego.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Oddał strzały pod okiem Martina St. Louisa, a następnego dnia spędził pół godziny z Adamem Nicholasem, zanim zaczął ćwiczyć inne podstawy. Tylko o to możesz prosić: bądź graczem, który naprawdę tego chce, pracuj tak ciężko, jak tylko możesz i zobacz, dokąd to wszystko doprowadzi.

Wilde’owskie kozy

Nie było zbyt wielu pozytywów jak na drużynę, która w pierwszych dwóch tercjach meczu oddała zaledwie osiem strzałów. Kanadyjczycy to zespół trudny do zrozumienia. Dwukrotnie pokonali New York Rangers, Boston Bruins, Dallas Stars i Winnipeg Jets.

Wzięli to, co najlepsze w lidze i zachowywali się, jakby należeli do nich. Trudno im jednak także konkurować z zespołami ze średniej półki i najgorszymi w lidze.

Nie ma teorii wyjaśniającej, dlaczego potrafią grać tak słabo, że w dwóch tercjach potrafią oddać tylko osiem strzałów. Filadelfia spisała się w tym roku zaskakująco dobrze, ale zastanawiające jest to, że Montreal zajmuje drugie miejsce pod względem punktacji.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Trzej bramkarze Canadiens prowadzą ligę w Goalie Stolen. Cała trójka plasuje się statystycznie w pierwszej piątce ligi. Tym razem to Caden Primeau pomógł Montrealowi zdobyć punkt, na który nie zasłużył. Strzały na bramkę po trzech tercjach to 32-17. Flyers mieli 20 szans na zdobycie gola; 10 było bardzo niebezpiecznych. Primo wpuścił tę dwójkę do środka.

Primo wytworzył więcej magii w dogrywce, aby utrzymać Montreal w grze. Flyers mieli jeszcze cztery dobre okazje. To on był powodem, dla którego ukradli punkt i wymusili rzuty karne.

Karty Wilde’a

Jedna z największych skarg na nowy zespół zarządzający w Montrealu ma swoje źródło w wydarzeniu, które nie zostało jeszcze uznane za błąd. Niektóre frakcje są absolutnie pewne, że przeniesienie Matwieja Miczkowa na powołanie Davida Reinbachera było niewybaczalnym błędem.

Krążą pogłoski, że Michkov zostanie kolejnym Waynem Gretzkym, a Reinbacher będzie po prostu opłacalnym obrońcą w pierwszej lub drugiej parze.

Minie pięć lat, zanim poznamy postępy któregokolwiek z tych dwóch graczy. To bardzo frustrujące dla GM Kenta Hughesa, że ​​przyszłość, która nie jest nawet w najmniejszym stopniu pewna, ponieważ obaj gracze grają obecnie w różnych ligach europejskich.

Dlaczego sześć drużyn odrzuciło gracza, który w latach 2021 i 2022 miał konsensus 1A z Connorem Bedardem? Dlaczego Miczkow tak nisko upadł w oczach sześciu klubów? Pięć klubów, jeśli wolisz zapomnieć, że Michkov był tam z Bedardem, gdy Rosjanin oświetlał drużynę do lat 18 praktycznie jako dziecko.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Jest jeden problem – Michkov był okropnym dziennikarzem. Oczekiwano, że zajmie drugie miejsce, ale spadł na siódme miejsce, ponieważ w kręgach hokejowych panowało powszechne przekonanie, że młody człowiek nie ma dobrego nastawienia. Chociaż nastawienie może się zmienić, nie jest dobrze, gdy gracz zaczyna od niewielkiego szacunku i uczucia. Szatnia to środowisko zespołowe i wydawało się, że on nie ma mentalności zespołowej. Wywołało to skandal zarówno w Rosji, jak i Ameryce Północnej. Nawet w rosyjskiej lidze KHL, która słynie ze swobody i swobody, Michkov zmieniał się kilkakrotnie.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: „Dzwoń do Wilde’a w Global News Morning”


Apel Wilde’a w Global News Morning


Na Michkowa działają jeszcze dwa ważniejsze czynniki. Rozmiar nie działał na jego korzyść. Arcymistrz Kent Hughes publicznie stwierdził, że niektórzy mniejsi gracze są w porządku, ale nie może być ich zbyt wielu. Hughes ma już małego skrzydłowego w swojej pierwszej szóstce.

Wreszcie skrzydło jest najmniej wartościową pozycją na lodzie. Choć w mistrzowskim składzie znajdują się ważni napastnicy, napastnik jest najmniej ważną pozycją w przypadku tego tytułu. Nie pomagał fakt, że Miczkow był napastnikiem, zupełnie niezainteresowanym obroną.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Choć umiejętności ofensywne są jasne, wszystkie te czynniki sprawiły, że sześć drużyn znalazło się na uboczu.

Nie tylko Montreal pozostawił Michkowa w spokoju. Powinien był zająć drugie miejsce. Jego liczby były równie dobre jak Connora Bedarda, ale czasami najlepsi GM i harcerze patrzą na coś więcej niż tylko liczby.

Kanadyjczycy nie faworyzowali Michkowa, ale nie faworyzowali też umiejętności Ryana Leonarda czy Zacha Bensona. Być może nie potrzebowali skrzydłowego, a może potrzebowali większego zawodnika.

Spotkanie z trudnym do znalezienia prawym obrońcą Reinbacherem nie oznacza, że ​​Kanadyjczycy nie wiedzą, że potrzebują bramek. Oczywiście wiedzą, że potrzebują bramek. Tylko głupiec by tego nie zrobił.

Kaden Lindstrom, Konsta Helenius, Berkley Catton, Cole Eizerman, Ivan Demidov i McLean Celebrini zostaną gwiazdami napastników NHL. Jeden z nich prawie na pewno wyląduje w Montrealu. Oczekuje się, że Kanadyjczycy będą potrzebować dużego centrum.

Być może pewnego dnia możliwe będzie porównanie Mickova i Lindströma, a nie Mickova i Reinbachera.

Aby stworzyć zespół, potrzeba więcej niż jednego draftu. Przyjrzyjmy się, jak zbudowali zespół, wybierając wszystkich trzech najlepszych graczy 10.

Brian Wild, dziennikarz sportowy z Montrealu, udostępnia „Call of Wild” na globalnews.ca po każdym meczu Kanadyjczyków.

Historia kontynuowana jest pod reklamą


Kliknij, aby obejrzeć wideo: „Brian Wild o kolejnych meczach Habsa przed Bożym Narodzeniem w Global News Morning”


Brian Wild o meczach Habsów przed Bożym Narodzeniem w Global News Morning


About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :