Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

BC United rozpoczyna atak medialny, ponieważ sondaż pokazuje, że oficjalna partia opozycji zajmuje 3. miejsce

/
/
/
23 Views

Brytyjscy Kolumbijczycy mają powrócić do urn przed końcem roku przed kolejnymi wyborami prowincjonalnymi, a nowy sondaż sugeruje, że może się to zdarzyć w obliczu restrukturyzacji krajobrazu politycznego.

Z nowego sondażu przeprowadzonego przez firmę badawczą z siedzibą w Vancouver wynika, że ​​oficjalna partia opozycyjna Kolumbii Brytyjskiej, BC United, wyprzedza nie tylko rządzącą BC NPR, ale także początkującą Partię Konserwatywną BC.

Sondaż następuje w momencie, gdy BC United rozpoczyna dużą kampanię medialną, obejmującą emisję reklam telewizyjnych i radiowych w całej Kolumbii Brytyjskiej, których celem jest zapoznanie ludzi zarówno z nazwą nowej partii, jak i jej przywódcą, Kevinem Falconem.

W zeszłym roku Falcon doprowadził do zmiany nazwy, w wyniku której dawni liberałowie BC przyjęli nową nazwę, nowe logo i nową kolorystykę.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: W centrum uwagi BC: Partie polityczne BC Pamiętaj o roku 2023


Focus BC: Partie polityczne Kolumbii Brytyjskiej spoglądają wstecz na rok 2023


„To branding dla partii, to branding dla przekazu” – Falcon powiedział Global News.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Nasze przesłanie będzie dotyczyło kryzysu kosztów życia, kryzysu przestępczości, kryzysu opieki zdrowotnej oraz tego, jak mamy plan sobie z tym poradzić”.

Ankieta Research Co pokazało, że 46 proc. respondentów poparłoby rządzący NDP, gdyby wybory odbyły się dzisiaj, następnie 25 proc. dla Konserwatystów z BC, 17 proc. dla BC United i 11 proc. dla BC Greens.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Jednak większym zmartwieniem BC United jest osłabienie ich tradycyjnych zwolenników: zaledwie 41 procent wyborców BC Liberal ankietowanych w 2020 r. stwierdziło, że pozostanie przy partii, której nazwa została zmieniona.

„To bardzo mała liczba i widzimy, że wielu centroprawicowych wyborców postrzega konserwatystów z Kolumbii Brytyjskiej jako opcję” – powiedział prezes Research Co. Mario Canseco.

„Z pewnością jest to sytuacja, w której poziom komunikacji, jaki mieliśmy ze strony lidera BC Liberal, nie istnieje już pod marką BC United”.

Canseco stwierdziła, że ​​pozytywnym skutkiem dla oficjalnej partii opozycyjnej jest to, że podczas gdy prawicowi wyborcy w młodym i średnim wieku zmierzają w stronę konserwatystów, osoby powyżej 55. roku życia wydają się trzymać BC United.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: BC w centrum uwagi: wybory do prowincji za 10 miesięcy, pojawienie się Partii Konserwatywnej BC


BC Focus: Pozostało 10 miesięcy do wyborów prowincjonalnych i wyłonienia się Partii Konserwatywnej BC


„Jest więc promyk nadziei, ponieważ gdy już to wiadomo, osoby powyżej 55. roku życia głosują częściej niż ich młodsi odpowiednicy” – stwierdził.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Falcon uważa jednak, że do wyborów pozostało jeszcze ponad 10 miesięcy, a wyborcy nie skupiają się jeszcze na polityce, dając partii dużo czasu na komunikację.

„Dopiero rozpoczynamy naszą kampanię. Przyjdź i porozmawiaj ze mną za kilka miesięcy, a ludzie obecnie nie zwracają na to zbytniej uwagi” – powiedział.

„Ludzie chcą wybierać ludzi, którzy rzeczywiście pracują z właściwych powodów i mają odwagę wprowadzać innowacje, zmieniać rzeczy, osiągać wyniki – nie uzyskujemy wyników w opiece nad dziećmi, nie uzyskujemy wyników w HC, nie widzimy wyników w zbrodni na naszych ulicach.” .

Tymczasem wydaje się, że na wyspie Vancouver następuje zmiana innego szczepu.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Konserwatyści z BC przedstawiają politykę klimatyczną


Konserwatyści z BC przedstawiają politykę klimatyczną


Liderka BC Green, Sonia Furstenau, ogłosiła w środę, że nie będzie już brać udziału w wyścigu Cowichan Valley i zamiast tego wyzwie rywalizację z Victoria-Beacon Hill, którą obecnie zarządza Minister Rozwoju Dziecka i Rodziny Grace Lore.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„W każdych wyborach przeciwstawiałam się oczekiwaniom i zrobię to ponownie w tych wyborach” – powiedziała mediom.

Furstenau reprezentuje dolinę Cowichan od 2017 roku. Granice terytorium uległy zmianie od wyborów w 2020 r., a niektóre jego wschodnie społeczności znajdują się obecnie w innym okręgu.

Powiedziała, że ​​jest „zaskoczona” zmianami granic, ale decyzja o kandydowaniu do Wiktorii wynikała z jej pragnienia bycia bliżej rodziny.

Zieloni wystawili dotychczas 11 kandydatów na październikowe wybory.

Kampania promocyjna BC United ma potrwać do marca.

Ankieta Research Co przeprowadzono online w dniach 22–24 stycznia wśród 800 dorosłych mieszkańców Kolumbii Brytyjskiej, a dane ważono danymi kanadyjskiego spisu ludności. Margines błędu, który mierzy zmienność próbkowania, wynosi +/- 3,5 procent 19 na 20.

— z plikami The Canadian Press

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :