Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

„Bądź cierpliwy”: pracownicy zmuszeni do pozostania na zewnątrz ze względu na ekstremalne zimno w Albercie

/
/
/
48 Views

Mieszkańcy Alberty robią wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć ekstremalnego zimna, ale dla niektórych po prostu nie wchodzi to w grę. Ich praca wymaga przebywania na zewnątrz bez względu na temperaturę.

Trudna pogoda odbija się na nich fizycznie i psychicznie.

Przez cały tydzień firmy holownicze z całej prowincji odbierają tysiące telefonów od osób desperacko pragnących, aby koła się kręciły.

„Nie mam nawet czasu na myślenie, nie mam nawet czasu, aby zadzwonić do komputera, bo inaczej muszę odebrać, a on po prostu nie przestaje dzwonić” – powiedział Corey Hebel, dyrektor generalny Oil Country Towing.


Kliknij, aby obejrzeć film: Jak utrzymać pojazd w ruchu i chronić dom podczas niebezpiecznej zimnej wojny w Albercie


Jak zadbać o działanie samochodu i bezpieczeństwo domu podczas niebezpiecznych mrozów w Albercie


Oil Country Towing dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do wszystkich, aby mogli spodziewać się długich dni. Wydłużamy zwykłą 12-godzinną zmianę o kilka godzin.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Tak naprawdę nie chcemy, żeby pracowały tak długo, bo wtedy będzie to miało wpływ na ich następny dzień i zaczną się męczyć. Chłopaki zostali na 14 lub 16 godzin, żeby nadrobić zaległości” – powiedział Hebel.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Większość zmian w lawetach odbywa się na zewnątrz i nie są one jedyne. Hydraulicy pracują przez całą dobę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, aby rozwiązać problemy z ogrzewaniem i wodą.

„Większość pracy wykonujemy na zimnie. Podobnie jak ten dom, nie mają ogrzewania. Część naszych załóg zlokalizowana jest pod domkami mobilnymi. Jest to więc wyzwanie” – powiedział Trevor Greenwood z The Gentlemen Pros Plumbing.

„Nie będziesz mógł dobrze spać, bo wiesz, że jutro czeka na ciebie tak wiele osób, które nie mają ciepła ani wody”.


Kliknij, aby obejrzeć film: Jak ci, którzy żyją w trudnych warunkach, radzą sobie z niskimi temperaturami w Edmonton?


Jak ci, którzy żyją w trudnych warunkach, radzą sobie z niskimi temperaturami w Edmonton?


Zimno poważnie wpływa również na osoby udzielające pierwszej pomocy, znacznie utrudniając ich wykonywanie połączeń.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Myślę, że największym wyzwaniem dla ratowników medycznych w ogóle jest to, że kiedy udają się na miejsce zdarzenia, zwykle szukają niebezpieczeństwa, ale w tym przypadku niebezpieczeństwem jest zimno” – powiedział Len Stelmashuk, prezes Stowarzyszenia Ratowników Medycznych Alberty.

„Nie tylko ranni są narażeni na odmrożenia, hipotermię i wszystko inne, ale także ich ratownicy”.

Stowarzyszenie Ratowników Medycznych Alberty twierdzi, że podobnie jak wszyscy inni ratownicy medyczni mają trudności z kontynuowaniem pracy i utrzymaniem motywacji podczas ekstremalnie niskich temperatur.

„Myślę, że to po prostu trwa, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Nikt nie chce wyskakiwać i wychodzić na zewnątrz przy -40°C i mrozie do -50” – powiedział Stelmashuk.


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Niskie temperatury w zachodniej Kanadzie prowadzą do chaosu na przedmieściach i przenikliwych mrozów


Niskie temperatury w zachodniej Kanadzie powodują chaos w transporcie i przenikliwe zimno.


Ratownicy medyczni zazwyczaj nie mogą nosić grubych rękawiczek na wezwanie, co może poważnie wpłynąć na ich zręczność. Często nie poświęcają wystarczająco dużo czasu na rozgrzanie pojazdu przed wyruszeniem na kolejny wypadek.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Ich ręce były zamarznięte. Kiedy ludziom jest zimno, ich żyły zwężają się, a organizm stara się zatrzymać ciepło, dlatego czasami bardzo trudno jest zdobyć potrzebne im leki ratujące życie” – powiedział Stelmashchuk.

Jednak usługodawcy w całej prowincji twierdzą, że będą nadal pracować w nadgodzinach, jeśli będzie to oznaczać bezpieczeństwo ich społeczności.

„Uzbrój się w cierpliwość, wiemy, że potrzebujesz pomocy i staramy się do ciebie dotrzeć” – powiedział Hebel.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :