Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Awaria wodociągu wymusza zamknięcie szkoły podstawowej w Central Okanagan na dwa tygodnie – Okanagan

/
/
/
49 Views

Awaria wodociągu w szkole podstawowej Ann McClymont w Kelowna oznacza, że ​​główny budynek szkoły będzie zamknięty przez następne dwa tygodnie.

W wiadomości wysłanej przez szkoły publiczne Central Okanagan podano, że pęknięcie rury odkryto w piątek wieczorem, gdy temperatura spadła do -22°C.

„Pracownicy okręgu szkolnego byli w stanie natychmiast zareagować na sytuację w piątkowy wieczór i są wdzięczni za szybką reakcję straży pożarnej Kelowna i pracownikom miasta Kelowna, którzy zapewnili pomyślne wysiłki w celu zminimalizowania szkód pomimo ekstremalnych warunków pogodowych. Obecnie trwają dalsze prace mające na celu usunięcie usterki mechanicznej i ustalenie dokładnej przyczyny.”


Kliknij, aby obejrzeć wideo: Zimna pogoda stwarza okazję do nauki


Zimna pogoda stwarza okazję do nauki


W ciągu najbliższych dwóch tygodni główny wodociąg szkoły będzie musiał zostać poddany gruntownym naprawom, ale zarząd szkoły pracuje nad tym, aby uczniowie mogli kontynuować naukę.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

„Planujemy umieszczenie większości klas AME w pobliskich szkołach na czas tymczasowego zamknięcia” – dodała Central Okanagan Public Schools w komunikacie prasowym. „Personel współpracuje z rodzinami, aby zminimalizować zakłócenia w nauce, transporcie i opiece nad dziećmi”.

Jednakże uczniowie klas od drugiej do piątej nie będą uczestniczyć w zajęciach w poniedziałek 15 stycznia, aby przygotować się na przejście do dostosowanego programu, który rozpoczyna się we wtorek. Jednakże uczniowie od przedszkola do pierwszej klasy będą uczęszczać do szkoły jak zwykle, ponieważ remonty nie będą miały wpływu na te klasy.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :