Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

Aurora Cannabis odnotowuje 25 milionów dolarów straty netto po przejęciu australijskiej firmy zajmującej się marihuaną medyczną – Edmonton

/
/
/
16 Views

Aurora Cannabis Inc. ogłosiła transakcję zakupu 90 procent udziałów, których jeszcze nie posiada, w firmie MedReleaf Australia zajmującej się marihuaną medyczną.

Umowa wycenia australijską firmę zajmującą się dystrybucją marihuany medycznej na 50 milionów dolarów australijskich, czyli około 44 miliony dolarów w dolarach kanadyjskich.

Aurora z siedzibą w Edmonton podała, że ​​zapłaciła 9,45 mln dolarów australijskich w gotówce, a resztę w wyemitowanych akcjach zwykłych.

Transakcja następuje po tym, jak firma odnotowała stratę netto z działalności kontynuowanej w trzecim kwartale w wysokości 25,2 mln dolarów w porównaniu ze stratą netto w wysokości 62,4 mln dolarów rok wcześniej.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Aurora podała, że ​​niższa strata netto wynikała ze wzrostu zysku brutto o 32,7 mln USD i spadku kosztów operacyjnych o 10,4 mln USD.

Całkowity dochód netto spółki za okres zakończony 31 grudnia wyniósł 64,4 mln dolarów w porównaniu z 61,1 mln dolarów rok wcześniej.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

© 2024 Prasa kanadyjska

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :