Netbil Blog

Netbil Blog Przyjazny dla pieniędzy

2 Belleville, Ontario. Mężczyźni oskarżeni w sprawie kradzieży samochodu w Mississauga – Toronto

/
/
/
21 Views

Według policji regionalnej Peel dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o rozbój po ubiegłorocznym incydencie związanym z kradzieżą samochodu w Mississauga.

19 października około godziny 17:40 policja poinformowała, że ​​ofiara jechała swoim pojazdem na parkingu w rejonie Derry Road East i Goreway Drive.

Policja twierdzi, że gdy ofiara zaparkowała i zaczęła wychodzić z pojazdu, stanęło przed dwoma podejrzanymi, którzy zażądali jego kluczyków.

Otrzymuj najświeższe informacje z kraju. Codziennie wysyłane na Twój e-mail.

Policja podała, że ​​podejrzani następnie siłą wyjęli ofierze kluczyki do samochodu, wsiedli do samochodu i uciekli z miejsca zdarzenia. Śledczy twierdzą, że w wyniku zdarzenia ofiara nie odniosła żadnych obrażeń.

Kilka dni później, 22 października, krótko przed godziną 14:00, funkcjonariusze policji w Belleville zlokalizowali pojazd ofiary i aresztowali dwóch pasażerów za posiadanie mienia uzyskanego w wyniku przestępstwa.

Historia kontynuowana jest pod reklamą

Członkowie Centralnego Biura ds. Napadów Policji Regionalnej w Peel kontynuowali dochodzenie w sprawie pierwotnej kradzieży pojazdu i ustalili, że osoby aresztowane przez policję w Belleville były również odpowiedzialne za incydent w Mississauga.

24-letni i 25-letni mężczyzna, obaj z Belleville w Ontario, stawili się we wtorek przed sądem w Brampton i usłyszeli zarzuty rabunku.

Policja prosi osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia o kontakt ze śledczymi z Centralnego Biura ds. Napadów pod numerem (905) 453-2121 wew. 3410 lub anonimowo, dzwoniąc do Peel Crime Stoppers pod numer 1-800-222-TIPS (8477) lub online pod adresem Peelcrimestoppers.ca.

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :